fbpx

Na co dzień kieruje TIR-ami. Teraz Polka została wyróżniona przez Barbie!

Co roku Barbie wybiera najbardziej inspirujące kobiety z całego świata i przyznaje im tytuł Barbie Shero. W tym roku wyróżnienie otrzymała Polka, która… kieruje ciężarówką!

Barbie Shero to prestiżowy tytuł, który przyznawany jest inspirującym kobietom z całego świata. Takie kobiety zyskują nie tylko to wyróżnienie, ale też otrzymują lalkę ze swoją podobizną. Już w zeszłym roku nagrodę otrzymała Polka – Martyna Wojciechowska. W tym roku tytułem może pochwalić się nasza kolejna rodaczka – Iwona Blecharczyk, która na co dzień kieruje TIR-em!

Barbie postanowiła docenić starania Iwony i nagrodziła ją tytułem prawdziwej bohaterki. Polka otrzymała lalkę ze swoją podobizną. Jak decyzję argumentowali przedstawiciele firmy? „Iwona inspiruje swoją siłą ducha, odwagą i determinacją, dzięki którym pasję do motoryzacji uczyniła sposobem na życie i karierę zawodową. Jako profesjonalny kierowca samochodu ciężarowego udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a kobiety mogą i potrafią spełniać się w każdej profesji” – napisali.

Barbie Shero to nagrody przyznawane kobietom, które są prawdziwymi bohaterkami. Inspirują tysiące, przesuwają granice i pokonują przeszkody.

Źródło: chillizet.pl

Foto: Eastnews

Dodaj komentarz