fbpx

Jeśli chcesz wspomóc Dobre Wiadomości w tworzeniu nowych tekstów, napisz do nas

Może trudno w to uwierzyć, czytając codzienne “zwykłe” wiadomości, ale zarówno w Polsce jak i na świecie wydarza się naprawdę mnóstwo ciekawych, inspirujących i dobrych rzeczy. Nie wszystkie trafiają do ludzi, a szkoda. Stąd nasze ogłoszenie. Jeśli chcesz wspomóc istnienie portalu i znajdziesz czas, żeby stworzyć tygodniowo 3-5 własnych, krótkich tekstów na podstawie  przekazanych od nas materiałów – napisz do nas. To bardziej twórcza i pożyteczna praca, niż tylko samo czytanie czy komentowanie.

Nie jesteśmy witryną komercyjną, więc wszystko co widzicie na stronie, robimy z chęci dzielenia się pozytywnymi wiadomościami, poświęcając na to swój wolny czas. To, co otrzymujemy w zamian jest jednak bezcenne. Fale, które wysyłamy, wracają do nas w różnych dziedzinach życia. Jeśli również chcecie tego doświadczyć, zróbcie coś dla innych … może właśnie tworząc nowe posty dla Dobrych Wiadomości.

Szukamy przede wszystkim osoby z lekkim piórem, znajomością zasad pisowni oraz czujących się dobrze w tworzeniu poprawnie literacko brzmiących tekstów na podstawie gotowych materiałów.

Chętnych zapraszamy do kontaktu na – serwisdobrewiadomosci@gmail.com

Współpraca odbywać się będzie na zasadzie wolontariatu z możliwością okresowego wynagrodzenia barterowego w postaci wybranych książek z zaprzyjaźnionego Wydawnictwa Biały Wiatr (www.bialywiatr.com)

 

 

Redakcja Dobry Wiadomości

One thought on “Jeśli chcesz wspomóc Dobre Wiadomości w tworzeniu nowych tekstów, napisz do nas

  • 18 września 2019 at 13:35
    Permalink

    Zgłaszam się. Marek Pluciński. Kontakt znany Redakcji 🙂

    Reply

Dodaj komentarz