fbpx

Ratują setki zwierząt od śmierci. Teraz sami proszą o pomoc

Przystań Ocalenie to organizacja non-profit w Tychach, która ratuje od śmierci setki zwierząt każdego roku. Kilka dni temu za pośrednictwem social mediów ogłosiło, że pilnie potrzebuje pomocy. Przytulisko utworzyło zbiórkę na Facebooku z prośbą o zbiórkę pieniędzy na busa, który umożliwi wykonywanie codziennych obowiązków. A tych jest całkiem sporo: wożenie materiałów budowlanych, warzyw, złomu i makulatury. Organizatorzy początkowo starali się znaleźć busa udostępniając post „szukamy busa”. Pomoc jednak nie nadeszła, a lista obowiązków rośnie każdego dnia.

„Kochani! Kilka dni temu zamieściliśmy apel o poszukiwaniu busa. Niestety dni mijają, do nas nikt chętny do pomocy się nie zgłosił. Pod opieką naszego przytuliska jest kilkaset zwierząt. Do tej pory busem woziliśmy i przywoziliśmy mnóstwo rzeczy. Nasz stary Lublin, który służył wiele lat, odmówił posłuszeństwa. To wiekowy samochód, już niestety nie warto go naprawiać” – napisali na Facebooku pracownicy Przystani Ocalenie.

Zbiórkę znajdziesz tu:

https://www.facebook.com/donate/430306027595773/2511400469080288/

„Wiemy, że ostatnio wiele próśb o pomoc płynie z naszej strony. Mamy jednak nadzieję, że nie odmówicie, że pomożecie. Z całego serca prosimy o wsparcie zbiorki, o udostępnianie. Gdyby ktoś wolał wpłacić pieniądze bezpośrednio na nasze konto to poniżej podajemy dane”.

91 1050 1399 1000 0022 0998 2426
z dopiskiem „Bus”
Komitet Pomocy dla Zwierząt
ul. Bałuckiego 7/37
43-100 Tychy

Strona Przystani Ocalenie:

http://www.przystanocalenie.pl/?fbclid=IwAR3Zotn8jnHZCRk5l5ZbgoZQ0rp8niGB9kkSCpEszZUMXoi_gzNJsnmOMC4

Wszystkich miłośników zwierząt zachęcamy do udostępniania posta. Możliwe jest również utworzenie wydarzenia urodzinowego – „utwórz zbiórkę z okazji urodzin”. To niewiele, a może pomóc i znacznie ułatwić trudną pracę wszystkim zaangażowanym w  działanie na rzecz przytuliska.

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka

Dodaj komentarz