fbpx

Dziś Światowy Dzień Kobiecości

30 października jest dobrym dniem, aby przypomnieć sobie czym jest prawdziwa kobiecość.

Jakiś czas temu obchodziliśmy Światowy Dzień Dziewczyn, dziś obchodzimy Dzień Kobiecości. Święto to nazywane było kiedyś Światowym Dniem Spódnicy, dziś odchodzi się od tej stereotypowej definicji, nawiązując do nowoczesnego rozumienia zagadnienia kobiecości. Jest do dobra okazja, aby przypomnieć sobie, czym jest istota bycia kobietą.

Współcześnie pojmowana kobiecość to przede wszystkim świadomość własnej wartości, poczucie kontroli nad swoim życiem, decyzyjność w kwestii planów na przyszłość. Kobiety są coraz bardziej świadome swojej seksualności i nie traktują jej jako czegoś krępującego. Seksualność kobiet przestaje być tematem „tabu”.

Także w kwestii ubioru przestają istnieć bariery. Warto więc może ubrać tego dnia coś nico bardziej szalonego, niż na co dzień… nie zapominając, że w Światowym Dniu Spódnicy, to właśnie ta część garderoby powinna królować.

Dziewczyny – życzymy wszystkiego najlepszego!

 

Mamy dla Was również specjalny prezent od zaprzyjaźnionego z portalem Wydawnictwa Biały Wiatr

Wystarczy zamówić książki za min. 49 zł, żeby nie płacić kosztów wysyłki! Każda Kobieta otrzyma dodatkowo w przesyłce kupon uprawniający do następnego zakupu z dodatkowym 10% upustem.

Akcja dotyczy tylko zamawiających Kobiet i trwa tylko dziś 30.10.2019 r. do północy!!!!
Serdecznie zapraszamy🍀🍀🤗😘

https://bialywiatr.com/

Dodaj komentarz