fbpx

Przez 4 lata wysyłała SMS-y na numer zmarłego ojca. Nagle otrzymała odpowiedź

Ojciec 23-letniej Chastity Patterson odszedł kilka lata temu. Po jego śmierci dziewczyna niemal codziennie wysyłała na jego numer telefonu SMS-y, opowiadając mu o swoim życiu. Chastity przeżyła więc ciężki szok, gdy pewnego dnia otrzymała odpowiedź.

Chastity Patterson była bardzo związana ze swoim ojcem, który zmarł 4 lata temu. Żeby poradzić sobie ze stratą, przez cały ten czas dziewczyna regularnie wysyłała SMS-y na jego numer telefonu. W wiadomościach pisała o wszystkim, co dzieje się w jej życiu, dzieląc się swoimi problemami i wątpliwościami.

W czwartek, jak niemal każdego dnia, Chastity wysłała SMS-a na numer należący kiedyś do jej ojca: „Cześć tato, to ja. Jutro znów będzie ciężki dzień”.

W swoich wiadomościach kobieta zazwyczaj pisała o tym, jak trudno jest jej żyć bez jej ojca i z jakimi emocjami się zmaga. Wspominała też, że ukończyła studia z wyróżnieniem, że się zakochała i że miała złamane serce.

„Przykro mi, że nie było mnie przy tobie, gdy potrzebowałeś mnie najbardziej, ale może pewnego dnia będziemy mogli razem obejrzeć mecz” – czytamy w udostępnionej przez nią wiadomości.

W minionym tygodniu 23-latka otrzymała odpowiedź od mężczyzny, który przez ostatnie 4 lata otrzymywał jej wiadomości:

„Nazywam się Brad i straciłem córkę w wypadku samochodowym w sierpniu 2014 roku. Twoje wiadomości utrzymywały mnie przy życiu. Kiedy do mnie piszesz wiem, że to wiadomości od Boga. Słuchałem cię od lat i obserwowałem, jak dorastasz. Od lat chciałem ci odpisać, ale nie chciałem łamać ci serca” – napisał mężczyzna.

„Przykro mi, że musiałaś przez to przejść, ale jeżeli to poprawi sytuację, jestem z ciebie bardzo dumny! Myślę, że twój ojciec byłby z ciebie dumny widząc, że kupiłaś kolejnego psa, zamiast mieć dzieci” – zażartował.

23-latka opublikowała wymianę wiadomości z mężczyzną na Facebooku.

„Dziś otrzymałam znak, że wszystko jest w porządku i mogę pozwolić mu odejść” – napisała, odnosząc się do swojego ojca.

 

 

Dodaj komentarz