fbpx

„Kapitan Tsubasa” powraca na antenę TVP

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że stacja TVP Sport musiała zmienić ramówkę. Od czwartku 19 marca 2020 roku na antenie telewizji będzie emitowany legendarny „Kapitan Tsubasa” – w jakich godzinach będą nadawane odcinki serialu?

Informacja pojawiła się na Twitterze TVP Sport. „Kapitan Tsubasa” będzie emitowany codziennie w godzinach 8:00-10:00, co oznacza, że fanów japońskiego serialu o piłce nożnej czekają dwie godziny dziennie pełne piłkarskich emocji. Przygody Tsubasy nie są jedyną nowością przygotowaną przez sportową telewizję – w planach są również pokazy programów retro, w których prezentowane będą legendarne sportowe wydarzenia.

Fabuła „Kapitana Tsubasy” rozpoczyna się, gdy utalentowany i młody piłkarz Tsubasa Ōzora przeprowadza się do Nankatsu w celu rozwijania swojej kariery piłkarskiej. Akcja toczy się wokół meczów piłkarskich rozgrywanych pomiędzy FC Nankatsu, którego barwy reprezentuje Tsubasa, a innymi japońskimi drużynami.

Szkolnikowski poinformował, że codziennie o godzinie 17:00 widzowie będą mogli obejrzeć „Gol Retro”, a 30 minut później „Retro TVP Sport”. Telewizja wychodzi naprzeciw swoich użytkowników i oferuje na Twitterze ankietę, w której można będzie wybrać materiał wyemitowany w ramach wspomnianego programu.

Podobnie będzie z materiałami o godzinie 19:30 – te wybiorą natomiast użytkownicy Facebooka.


Dodaj komentarz