fbpx

Policjanci z Łodzi znaleźli sposób na nudę. Do projektu zaangażowali 8-latkę

Kwarantanna daje się we znaki wielu ludziom. Najtrudniej jednak znoszą ją dzieci odizolowane od swoich rówieśników. Okazuje się jednak, że przebywanie w domu z dala od źródeł rozrywki wcale nie musi być nudne. Udowadniają to policjanci w Łodzi, którzy znaleźli niezawodny sposób na nudę.

27 marca Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi  poinformowała, że ma nową pomocnicę. To 8-letnia Sisi – pogromczyni nudy, która, tak jak jej rówieśnicy, podczas pandemii spędza czas w domu. Sisi jest bohaterką filmów edukacyjnych, które prezentuje łódzka policja na swoich profilach społecznościowych.

Na kanale You Tube i profilu FB Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi od piątku można oglądać przygody 8-letniej Sisi – pogromczyni nudy. Zadaniem dziewczynki jest wynajdywanie sposobów na nudę, podczas przedłużającej się kwarantanny.

Sisi zachęca do zabawy, ale również do stawiania trudnych pytań. Na Faceboooku Łódzkiej Komendy Policjiczytamy, że Sisi rozwesela wszystkich. Także policjnatów, którzy „starają się odpowiedzieć na czasem naprawdę trudne pytania zadane przez Sisi”- czytamy w komunikacie zachęcającym do obejrzenia spotów edukacyjnych.

 

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: polsatnews.pl

Foto: Policja Województwa Łódzkiego

Dodaj komentarz