fbpx

Tom Hanks wysłał list do chłopca dręczonego z powodu imienia Corona

Tom Hanks odpisał na list chłopca z Australii, który skarżył się, że w dobie pandemii jest dręczony przez to, że ma imię Corona. Aktor napisał list na maszynie firmy CORONA – informuje „The Guardian”.

8-letni chłopiec z Gold Coast w Queensland postanowił napisać list do amerykańskiego aktora po tym, jak dowiedział się, że Hanks i jego żona zarazili się koronawirusem.

„Czy z wami wszystko w porządku?” – zapytał Corona De Vries. W liście 8-latek zdradził też, że w szkole jest dręczony za swoje imię. Napisał, że w szkole ma przezwisko „koronawirus”, co sprawia, że jest smutny i zdenerwowany.

 

Tom Hanks  przekazał w odpowiedzi, że czuje się już dobrze, a list od 8-latka sprawił, że jego samopoczucie jeszcze się poprawiło. Wskazał, że chłopiec jest jedyną osobą o imieniu Corona, którą zna. Podkreślił też, że ma nadzieję, że spodoba mu się maszyna do pisania firmy Corona, którą mu przesyła.

„Spytaj dorosłego, jak się jej używa i wykorzystaj ją do odpisania” – można przeczytać w liście aktora.

 

„P.S. ty druha we mnie masz” – dodał gwiazdor.

Tak właśnie zatytułowana jest najbardziej znana piosenka z filmu dla najmłodszych „Toy Story”. W amerykańskiej wersji głosu „Chudemu” udzielił właśnie Tom Hanks.

Źródło: The Guardian

Dodaj komentarz