fbpx

Mama z powołania – od 13 lat niemal nieustannie jest w ciąży i jest z tego dumna

Kiedyś lekarze twierdzili, ze nigdy nie zostanie matką. Dziś ma 36-lat i dziewięcioro zdrowych dzieci. Prowadzi bloga i od 13 -lat niemal nieustannie jest w ciąży. Ani ona, ani jej mąż nie mają dość. Satu Bordling Gonzalez w byciu matką odnalazła swoje powołanie. Jest szczęśliwa, że Bóg obdarzył ją tak pełnym, ciepłym domem oraz kochającym i wspierającym partnerem.

Pokaźnych rozmiarów rodzinka od kliku lat mieszka w Szwecji. Szczęśliwa mama z pochodzenia jest Finką, z zawodu blogerką, a na swojej stronie „My Baby Dolls” publikuje treści parentingowe. Wraz z mężem Urugwajczykiem wychowują sześć córek i trzech synów. Najstarsze z dzieci ma 12 lat, natomiast najmłodsze, niespełna roczek.

Nadzieja umiera ostatnia

Posiadanie dużej rodziny było jej marzeniem od zawsze. Już jako mała dziewczynka wyobrażała sobie siebie otoczoną gromadką szczęśliwych pociech. Niestety zanim udało jej się urodzić najstarszą córkę wielokrotne próby zajścia w ciąże kończyły się fiaskiem. Satu miała problem z donoszeniem ciąży i kilkukrotnie poroniła. Lekarze byli przekonani, że jej marzenia o licznym potomstwie nie spełnią się. Kobieta była zmęczona walką, zdruzgotana porażkami i ogromnym żalem po stracie dzieci, jednak nie poddawała się. Szukała pomocy u wielu specjalistów, aż w końcu okazało się, że urodzi zdrową córkę- wtedy nie podejrzewała, że nie jedną.

Mama z doświadczeniem, stażem i wolą walki

-„Mam mnóstwo energii. Każdego dnia budzę się szczęśliwa i gotowa na nowe wyzwania. Mąż bardzo mi pomaga. Przy takiej gromadce dzieci jest to nieocenione” – opowiada o rodzinnym życiu Satu.

Bohaterka wyglądem nie przypomina zmęczonej życiem matki. 36- latka tryska wigorem, a na jej twarzy niemal zawsze gości promienny uśmiech. No i ma doskonałą figurę! O jej zmaganiach z własnym organizmem i trudzie wychowania gromadki dzieci, rodzicielskich wzlotach i upadkach przeczytać możecie na mybabydolls.se

 

Opracowanie: Kasia Maj

Źródło: parenting.pl

 

 

Dodaj komentarz