fbpx

Już jutro Księżyc Jesiotrów – sierpniowa pełnia, czas emocjonalnych żniw, uwalniania i buntowania się przeciwko zasadom

Pełnia Księżyca w sierpniu 2020, która odbędzie się już jutro, będzie ósmą w tym roku. To nadchodzące zjawisko astronomiczne nosi nazwę „Pełnia Księżyca Jesiotrów”, a rzadziej „Pełnia Czerwona”. Jak podaje National Geographic północnoamerykańskie plemiona rybackie nadały jej nazwę od licznego występowania jesiotrów w tym miesiącu. Inne nazwy na pełnię w sierpniu to: „Pełnia Zielonej Kukurydzy”, „Pełnia Zbożowa” oraz „Pełnia Czerwona” (od czerwonego koloru, który pojawia się często pod wpływem wieczornej, letniej mgły).

W sierpniu Słońcu przyświeca Lew, a nad Księżycem panuje Wodnik. Połączenie ich odważnej, buntowniczej energii ułatwi pierwsze kroki ku zmianom na lepsze. Oba te znaki mają siłę przebicia, są niezależne i pragną wolności.

W tym czasie szczególnie uważaj na to, co i w jaki sposób chcesz powiedzieć innym. Licz się z tym, że nastąpią zakłócenia. Spodziewaj się także przełomowej rewolucji.. Podświadomie zaczniesz dokonywać zmian, które przybliżą cię do samospełnienia.  Ucisz swojego wewnętrznego krytyka. Skorzystaj z odwagi Lwa, żeby zbuntować się przeciwko ograniczeniom. Pod wpływem Wodnika wszystko wydaje się niezwykle osobiste. Bez względu na to, jak bardzo postarasz się zachować neutralność, możesz zacząć brać sprawy do siebie. Jaką osobą pragniesz być w przyszłości? Popracuj nad swoją wizją jutra, afirmując nowe cele i wewnętrzne pragnienia. Wyobrażaj sobie wymarzony scenariusz. Postaraj się poczuć, jakbyś już nim żył. Wodnikowe „trzecie oko” umożliwia spoglądanie daleko wprzód, żeby przypomnieć nam drogę, którą mamy podążać. Szalony duet Wodnika i Lwa podaruje nam kosmiczne sytuacje, które odbiegają od przyjętych norm. Daj się ponieść ich energii. Buntuj się kreatywnie. Możesz mieć pewność, że wyjdzie z tego nieprzewidywalne, lecz szczęśliwe zakończenie.

 

Źródło: elle.pl

Dodaj komentarz