fbpx

Są ze sobą od 25 lat. Słowa żony Pierce’a Brosnana wzruszają

W showbiznesie trudno o wieloletnie związki, a jednak niektórym się udaje. Pierce Brosnan od 25 lat dzieli życie z tą samą kobietą. Niedawno obchodzili 19 rocznicę ślubu.

Pierce Brosnan i dziennikarka Keely Shaye Brosnan spotkali się w 1994 r. na imprezie branżowej w Cabo San Lucas w Meksyku. Kelly pracowała wówczas jako dziennikarka, on miał już na swoim koncie ważniejsze filmowe wyróżnienia. Między nimi zaiskrzyło. Dwa lata później na świecie pojawił się ich pierwszy syn Dylan, a cztery lata później kolejny, Paris.

Jak to możliwe, że w celebryckim świecie, który nie sprzyja wieloletnim relacjom, ich uczucie wciąż kwitnie? Zdaniem aktora, jest to po prostu kwestia podobieństw i wzajemnego dopasowania.

– Gdziekolwiek na świecie jestem w danym momencie, bardzo za nią tęsknię i często wysyłam jej bilet, żeby mogła do mnie dołączyć. Po prostu jesteśmy wyjątkowo dopasowani – wyznał w jednym z wywiadów.

Kilka dni temu para obchodziła 19 rocznicę ślubu. Z tej okazji żona Pierca zamieściła na Instagramie wyjątkowe zdjęcie, na którym młodzi małżonkowie czule się obejmują. Keely pokusiła się również o intymne wyznanie: “Jesteś najlepszą, najpiękniejszą i najbardziej czułą osobą, jaką kiedykolwiek znałam”.

 

 

To nie jest pierwsza wielka miłość wielkiego gwiazdora. Zanim Pierce Brosnan poznał Keely, przez jedenaście lat był związany z Cassandrą Harris. Jego ukochana po długiej walce zmarła na raka w 1991 r.

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: onet.pl

 

 

Dodaj komentarz