fbpx

Mapa nieba znaleziona na Hawajach. Starożytne petroglify przyciągnęły uwagę ludzi z całego świata

Brett Cousins to popularyzator niezwykłych odkryć naukowych publikowanych na kanale YouTube. Brett jest również pierwszym człowiekiem, który odkrył pozostałość po starożytnych cywilizacjach na Hawajach. A wszystko przy pomocy Google Earth. 

 

Tajemnicze znalezisko Bretta Cousinsa uważa się za najstarsze w historii petroglify, czyli wyryte w skale rysunki z ery neolitycznej. Są one ważną formą symboli, używanych 10 lat p.n.e. Badacze twierdzą, że rysunki na Hawajach mają ponad 150 tys lat i tworzyły astronomiczną mapę nieba. Jak twierdzi Brett Cousins, jego nowe odkrycie może pomóc w ujawnieniu ukrytych tajemnic starożytnych cywilizacji.

Dzięki swojej publikacji na kanale YouTube, Brett przyciagnął tysiące zainteresowanych. Jego materiał został wyświetlony 59 tys. razy. Wśród widzów znaleźli się rówież słynni naukowcy. Zdaniem Bretta odkryte rysunki mogą mieć związek z tajemniczymi liniami Nazca.

 

 

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: successfulflow.me

 

One thought on “Mapa nieba znaleziona na Hawajach. Starożytne petroglify przyciągnęły uwagę ludzi z całego świata

  • 31 stycznia 2021 at 02:05
    Permalink

    Jak na tamte czasy-bardzo ambitny projekt, brawa dla tamtejszych jaskiniowców i wyrazy podziwu dla faktu że po tylu latach to wciąż widać

    Reply

Dodaj komentarz