fbpx

Profesor uniwersytecki twierdzi, że odkrył populację wróżek i pokazuje na to dowód

Profesor uniwersytecki, John Hyatt, twierdzi, że wróżki istnieją, i dostarcza całemu światu dowód – wykonane przez niego zdjęcia przedstawiające malutkie, skrzydlate istoty, które wykonał w Rosendale Valley, hrabstwie Lancashire w Anglii.

Świat, w którym żyjemy, jest naprawdę magiczny… jednak czy wiemy, do jakiego stopnia? A ty, wierzysz we wróżki? Jeśli tak – nie ty jeden!

Profesor John Hyatt, wykładowca sztuki na Manchester Metropolitan University, utrzymuje, że wróżki istnieją, i przedstawia na to dowód!

Twierdzi, że jego fotografie ukazujące małe, skrzydlate stworzenia przypominające owady, są dowodem, którego potrzebowaliśmy!

Hyatt wyjaśnia, że te magiczne istoty żyją w Rosendale Valley, hrabstwie Lancashire w Anglii, i dodaje, że są bardzo podobne do nas. Tak naprawdę, poza rozmiarem, właściwie niczym się nie różnimy!

Hyatt, dyrektor Manchester Institute for Research and Innovation in Art and Design (MIRIAD) pokazał swój „dowód” podczas pokazu wróżek Rosendale, który zorganizował w muzeum Whitaker.

Wyjaśnia, że robił zdjęcia na obszarze Lancashire od kilku lat, i to odkrycie go zszokowało:

„Przeżyłem niemały szok, kiedy powiększyłem te zdjęcia, myślałem, że mi się przewidziało. Potem wyszedłem raz jeszcze i porobiłem zdjęcia much i komarów, ale po prostu nie wyglądały tak samo.”

Hyatt dodaje:

„Ludzie sami zdecydują, co widzą na tych zdjęciach. Chciałbym tylko zachęcić ich, żeby podeszli do nich z otwartym umysłem [/bez uprzedzeń]. Pozwólmy światu zadecydować samodzielnie. To moja praca, jako artysty, żeby otwierać ludziom oczy na cuda, obok których przechodzą każdego dnia.

Myślę, że to jedna z tych sytuacji, kiedy musisz uwierzyć w to, co widzisz. Wielu ludzi, którzy widzieli te zdjęcia, mówią, że wniosły one odrobinę magii do ich życia, a tego nigdy za wiele.”

Utrzymuje, że jego zdjęcia są prawdziwe i nie były w żaden sposób przerabiane. Po opublikowaniu ich w mediach społecznościowych, ludzie z całego świata napisali do niego, mówiąc, że im także udało się zauważyć tajemnicze wróżki!

Pan Hyatt podzielił się swoimi zdjęciami podczas prywatnej wystawy zatytułowanej „Rosendale Fairies” [wróżki z Rosendale].

Jak sam mówi, „są to po prostu piękne zdjęcia, a piękno może sprawić, że ludzie uwierzą”.

A ty? Czy te zdjęcia sprawiły, że ty także na nowo uwierzyłeś we wróżki?

Obejrzyj poniższy filmik i sam zdecyduj!

 

Tłumaczenie: Ola Kotlęga

Źródło: healthyfoodhouse.com

 

One thought on “Profesor uniwersytecki twierdzi, że odkrył populację wróżek i pokazuje na to dowód

  • 15 września 2021 at 23:40
    Permalink

    rzeczywiście to wygląda magicznie, ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że te stworzenia nie różnią się od ludzi-przecież mają skrzydła

    Reply

Dodaj komentarz