fbpx

Lider czy empata? Szybki psychotest pokaże kim jesteś

Poniższy test nie rozwiązuje tematu psychoanalizy, ale daje posmak tego jak działa ludzki mózg. Tu nie ma dobrych odpowiedzi. Pierwsza myśl, która przyjdzie ci do głowy, pokaże jak zachowujesz się w sytuacjach kryzysowych.

 

Twarz mężczyzny

Jeżeli w pierwszej sekundzie dostrzeżesz na rysunku twarz mężczyzny oznacza to, że sytuacje kryzysowe traktujesz jak wyzwanie. Potrafisz podchodzić do nich „na chłodno”, szukając najlepszych rozwiązań, zamiast popadać w pesymizm. Wiesz czego chcesz – jesteś pewny siebie i wierzysz, że zasoby psychiczne, które posiadasz będą wystarczające, aby poradzić sobie z problemem. Skojarzenie obrazka z twarzą mężczyzny często świadczy też o cechach lidera.

 

Ciało kobiety

Kobieta widziana na rysunku oznacza, że często brakuje ci motywacji do działania. Zamiast szukać rozwiązań popadasz w odrętwianie i niemoc, a do problemów podchodzisz z pozycji lęku – bo spokój jest tym, co cenisz najbardziej. Jednocześnie też cechuje cię duża empatia i umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu z ludźmi. W sytuacji kryzysowej szukasz u nich wsparcia i porady.

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: chillizet.pl

 

 

Dodaj komentarz