fbpx

Psychozabawa: sprawdź, co obiekt, ujrzany jako pierwszy, mówi o twoim wnętrzu

Proponujemy wam zabawę psychologiczną, dzięki której można dowiedzieć się czegoś o sobie. Obiekt, który jako pierwszy wpadł ci w oko, może wiele powiedzieć o twoim wnętrzu.

Jeśli jako pierwsze zauważyłeś/aś:

Twarz starszej kobiety

Kochasz życie, a życie kocha ciebie. Kładziesz duży nacisk na samorealizację. Uwielbiasz pogłębiać swoją wiedzę, a zebrane doświadczenia są dla Ciebie bardzo cenne. Jesteś niesamowicie pozytywną osobą, która bez większych problemów poprawia nastrój innym. Wprowadzasz do otoczenia bardzo pozytywną aurę.

Twarz po lewej stronie

Twoja strefa komfortu daje ci ogromne poczucie bezpieczeństwa, a więc mało kiedy postanawiasz ją opuścić. Cechuje cię perfekcjonizm, a więc zależy ci na uznaniu twojej pracy przez innych. Pochwały sprawiają ci ogromną przyjemność. Bardzo ostrożnie darzysz kogoś zaufaniem, ale wcale to nie znaczy, że jest to niemożliwe. Ci, którzy je zdobyli, mają w tobie naprawdę niesamowitego przyjaciela.

Siedząca kobieta

Należysz do bardzo empatycznych i wrażliwych osób, które dla swoich bliskich zrobią dosłownie wszystko. Bardzo ważne jest dla ciebie, aby kochać i być kochanym/ą. Masz ogromne serce, a więc wybaczasz wyrządzone ci krzywdy.

Wodospad

Cechuje cię spokój i opanowanie. W trudnych chwilach to ty jesteś tą osobą, która na spokojnie wszystko analizuje i nie traci głowy. To wszystko w ogóle nie znaczy, że prowadzisz nudne życie, a wręcz przeciwnie. Uwielbiasz nowe rzeczy, kochasz podróże oraz nie boisz się poznawać ludzi, a nowe wyzwania działają na ciebie jak magnes.

Dodaj komentarz