fbpx

Czekali na nią 28 lat. Po 15 ciąży urodziła im się córeczka

Mieszkający na Florydzie Jay i Kateri Schwand doczekali się upragnionej córki. Nie byłoby w tym nic niesamowitego, gdyby nie fakt, że kobieta urodziła ją po 14 synach.

Jay i Kateri Schwandtod dawna marzyła o córce. Kobieta zachodziła w ciążę aż 14 razy, rodząc za każdym razem syna. Karta odwróciła się za 15 razem, kiedy to dowiedziała się, że urodzi upragnioną dziewczynkę.

– Ten rok był niezapomniany z wielu, wielu powodów, ale Maggie jest największym prezentem, jaki mogliśmy sobie wyobrazić – wyznał ojciec rodziny w rozmowie z Detroit Free Press.

Ta niecodzienna rodzinka dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych oraz na kanale Yoytube. Narodziny długo wyczekiwanej córki spowodowały, że Schwandtowie stali się jeszcze bardziej znani. Po pojawieniu się Maggie odwiedziło ich wiele stacji telewizyjnych.

Rozbieżność wiekowa między dziećmi małżeństwa wynosi 28 lat. Ich najstarszy syn Tyler mieszka z narzeczoną, niedaleko domu rodziców.

– Moi rodzice w końcu zostali pobłogosławieni małą dziewczynką, nie sądzili, że w końcu będą ją mieć – powiedział Tyler.

Jay i Kateri poznali się, będąc w pierwszej klasie szkoły średniej. Następnie rozpoczęli naukę na różnych uniwersytetach, nie zerwali jednak znajomości. Pobrali się w 1993 roku. Kończąc studia, mieli już trójkę dzieci, które nie przeszkodziły im w zdobyciu wykształcenia.

Kateri uzyskała tytuł magistra pracy socjalnej na Grand Valley State University, a Jay ukończył studia prawnicze na Western Michigan University.

Dodaj komentarz