fbpx

Kot prawdę ci powie. Ten, którego wybierzesz wskaże twój życiowy cel

Jesteś na życiowym rozdrożu i nie wiesz, jaką drogę obrać? A może pandemiczna sytuacja właśnie zweryfikowała twoje wybory i teraz musisz zmienić trajektorię życia? Poniższy test pomoże ci w podjęciu decyzji „co dalej”.

 

Spójrz na poniższy obrazek. Przedstawione są na nim cztery koty w różnych pozycjach. Ten, który natychmiastowo przyciągnie twoją uwagę może być wskazówką, w którą stronę powinieneś się udać. Nie myśl przy tym za dużo. Przy wyborze zdaj się na instynkt.

 

Kot nr 1

Jesteś typem człowieka, który lubi realizować rozwojowe zadania. Cechuje cię ambicja i gorliwość, a stagnacja odbiera ci radość życia. Jeżeli wahasz się, czemu poświęcić najbliższe miesiące czy lata, podpowiadamy – obierz duży, ale możliwy do zrealizowania cel. Stwórz biznesplan, znajdź swoją niszę i zdobywaj wiedzę. Gdy osiągniesz sukces, nie osiadaj na laurach, tylko wyznaczaj sobie kolejne cele – to one sprawiają, że twoje życie nabiera sensu.

Kot nr 2

Jesteś osobą wrażliwą na cudzą krzywdę. Cechuje cię empatia i troska o innych. Ludzie do ciebie lgną, bo potrafisz uważnie słuchać i zawsze śpieszysz z pomocą. Twoim życiem kieruje potrzeba społecznictwa. Dzięki temu realizujesz potrzebę bycia we wspólnocie i dbania o innych.  Działalność charytatywna to kierunek, który powinieneś obrać na najbliższe lata. Pomyśl o przyłączeniu się do jakiejś aktywnej grupy wolontariuszy lub instytucji służącej dobru społecznemu.

 

Kot nr 3

Twoim życiowym celem jest nieustanny i konsekwentny rozwój duchowy. Interesujesz się swoim wnętrzem, zgłębiasz praktyki medytacyjne, pociąga cię również filozofia. Jesteś introwertykiem i chętnie pracujesz w samotności. Szukając nowej pracy lub kursu, pamiętaj aby kierować się zasadą spójnych wartości. Samodoskonalenie i pogłębianie świadomości sprawi, że zrealizujesz własny potencjał.

 

Kot nr 4

Masz artystyczną duszę wrażliwą na piękno i sztukę. Lubisz kreować własną rzeczywistość za pomocą słów, obrazów i dźwięków. Kiedy stoisz przed trudnym wyborem, zwykle wybierasz to, co cię ekscytuje i wydaje się być większym wyzwaniem. W pracy odnajdziesz się w zawodach nietuzinkowych związanych ze sztuką oraz animacją kultury.

 

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: chillizet.pl

 

 

 

 

Dodaj komentarz