fbpx

Zabawa psychologiczna – wybierz koronę aby zobaczyć co podświadomość mówi o Twojej przyszłości

To, które zdjęcie z grupy przyciąga Twoją uwagę, może wiele powiedzieć o Twojej osobowości i życiu.

Na przykład, możesz się wiele dowiedzieć o swoich mocnych stronach i przyszłości, pozwalając podświadomości poprowadzić Cię do ulubionej korony zestawu poniżej.
Co twoja wybrana korona zdradzi sekretne znaczenie twojej przyszłości?

Odpowiedzi jak zwykle za 24 godziny w komentarzu, osobnym poście, a także jako news na stronie www.dobrewiadomosci.net.pl

1 – Jeśli wybrałeś Koronę Afrodyty ~ Miłość jest w twojej przyszłości.

Jesteś osobą z pasją, którą przyciągają ludzie, których nigdy wcześniej nie spotkałeś. Masz bardzo prosty pogląd na życie, cokolwiek się dzieje, dzieje się i po prostu idziesz za tym. Cenisz swoją niezależność i lubisz podróżować i odkrywać tyle, ile chcesz. Wasza przyszłość będzie pełna miłości do nowych ludzi, nowych miejsc i nowych doświadczeń.

2 – Jeśli wybrałeś Koronę Druidów ~ Nauka jest w twojej przyszłości

Żyjesz zgodnie z mantrą, że bez względu na wiek, nauka jest procesem trwającym całe życie, który nigdy się nie kończy. Jesteś pełen ciekawych faktów i mądrości, a ludzie przychodzą do ciebie, szukając odpowiedzi. Cieszysz się, że możesz rozpowszechniać swoją wiedzę i mądrość wśród ludzi w swojej społeczności i lubisz nauczać. Twoja przyszłość będzie w nauce i nauczaniu.

3 – Jeśli wybrałeś Koronę królewskości ~ Sukces jest w twojej przyszłości

Jesteś bardzo ambitną osobą, która zawsze odnosi sukcesy w Twojej wizji. Masz dla siebie wielkie cele i aspiracje i nie przestaniesz, dopóki nie osiągniesz wszystkiego, co chcesz. Otaczasz się ludźmi, którzy chcą, abyś odniósł sukces, a pozostawiasz tych, którzy nie chcą przyczynić się do Twojego sukcesu. W przyszłości możesz spodziewać się ciężkiej pracy, ale także wielu sukcesów i spełnienia wielu marzeń.

4 – Jeśli wybrałeś Koronę Potrójnej Bogini ~ Głębokie połączenia są w twojej przyszłości

Jesteś typem osoby, która może rozmawiać z prawie każdym, ale masz trudności z nawiązaniem kontaktu z ludźmi. Czujesz, że zawsze możesz wyczuć motywy innych ludzi, co może sprawić, że poczujesz się tak, jakbyś nie mógł zaufać. Możesz wykorzystać swoje umiejętności, aby wyczuć energię i motywy innych, aby stworzyć znaczące relacje. W przyszłości będziesz w stanie stworzyć głębokie połączenia, których tak bardzo pragniesz.

5- Jeśli wybrałeś Koronę Erosa ~ Związki są w twojej przyszłości

W przeszłości wkładałeś wiele wysiłku w wiele rzeczy, jednak tworzenie nowych relacji z partnerami i przyjaciółmi nie było jedną z tych rzeczy. Jesteś kochającą osobą, która uwielbia tworzyć nowe więzi i tworzyć trwałe przyjaźnie i relacje z innymi. Twoja przyszłość będzie polegać na tworzeniu nowych, trwałych relacji z innymi, którzy Cię spełniają.

Źródło: davidwolfe.com

Dodaj komentarz