fbpx

Wiedzą jak przykuć uwagę! Zabawny cover utworu Metallica

Pandemia nie zwalnia z obowiązków. Nawet jeśli większość koncertów wciąż jest przekładana na bliżej nieokreślone terminy, zespół Metallica wykorzystuje czas na nowe nagrania. Prawdopodobnie wkrótce zaskoczą nas nowym albumem. A już teraz możemy podziwiać cover zespołu nagrany w „pieleszach domowych” innego, sławnego muzyka.

 

Słynny gitarzysta Robert Fripp i jego żona Toyah nie pozwalają fanom się nudzić. Raz na jakiś czas dzielą się krótkimi filmami z własnego domu – zwykle są to zabawne covery najpopularniejszych utworów rockowych. Tym razem na celownik wzięli Metallicę i ich kultowy przebój „Enter Sadman”.

Podczas, gdy Robert Fripp grał, jego żona wsiadła na rower stacjonarny i zaczęła śpiewać. Efekt? Film przykuł uwagę milionów widzów. Łączna liczba wyświetleń musiała być dla gitarzysty zaskakująca – prawie 3 mln i nadal rośnie. Ten muzyczny duet najwyraźniej wie, jak przykuć uwagę. Być może członkowie zespołu Metallica zechcą się zainspirować i nieco… urozmaicić własne teledyski.

 

Przypomnijmy, że podczas lockdownu muzyczny tandem – Toyah i Robert Fripp – stworzył kilka innych coverów, w tym piosenki Black Sabbath, Led Zeppelin i Guns N’ Roses.

 

Opracowanie: Kamila Gulbicka

Źródło: YouTube

 

Dodaj komentarz