fbpx

Co widzisz – kobietę czy czaszkę?. Poznaj swoją sytuację emocjonalną

Kobieta czy czaszka? Poniższy test psychologiczny ma na celu pokazać ci twoją sytuację emocjonalną.To, jak w danym momencie odbierasz świat, w jaki sposób patrzysz na siebie i otaczających cię ludzi może wpływać na twoje wybory i determinować twoje impulsy.

Spójrz na grafikę u góry i zastanów się, co widzisz. To, co zobaczysz najpierw będzie świadczyć o twojej sytuacji emocjonalnej. Przeczytaj interpretację i dowiedz się, co też może oznaczać twój wybór.

Jeśli widzisz postać kobiety

Widzisz postać kobiecą, z opuszczoną głową, w pozycji obronnej lub takiej, jakby dziewczyna chciała uniknąć twojego wzroku. To oznaka twojego emocjonalnego zmęczenia i wewnętrznego żalu. Może przechodzisz teraz trudne chwile i obawiasz się poważnych, nieuniknionych zmian? Postrzegasz te zmiany jako coś, co może wywrócić cały świat do góry nogami.

Jeśli widzisz kobietę, to może również oznaczać, że znajdujesz się w toksycznym związku, w którym twój partner jest dla ciebie źródłem zmartwienia i wiecznego niepokoju.

Rada: Zaakceptuj zmiany. Przestań analizować, skoncentruj się na swoich potrzebach i naturalnych impulsach.

Jeśli widzisz czaszkę

Twój stan emocjonalny jest obecnie stabilny. Nie wierzysz za bardzo w przeznaczenie, zrządzenie losu, przypadki. Starasz się polegać na swojej wiedzy i umiejętnościach, a nie na przysłowiowym „farcie”. Pracujesz niezwykle ciężko, aby osiągnąć określony cel, dążysz do stabilizacji. Znajdujesz się w sytuacji, w której masz szansę zdobyć ogromne doświadczenie. Przed tobą wyzwanie, które pozwoli ci wykorzystać całą twoją dotychczas zdobytą mądrość.

One thought on “Co widzisz – kobietę czy czaszkę?. Poznaj swoją sytuację emocjonalną

Dodaj komentarz