fbpx

Co kupić bliskiej osobie z okazji 18. urodzin?

18 urodziny to niezwykle istotne wydarzenie w życiu każdego z nas. Dodatkowego znaczenia nadaje im symboliczny moment wejścia w dorosłość, którego z niecierpliwością oczekuje każdy nastolatek. Zbliżające się 18. urodziny bliskiej osoby to dla nas okazja do wykazania się umiejętnością wyboru wyjątkowego prezentu, idealnie dopasowanego do zainteresowań jubilata. Przeczytaj artykuł i już teraz wybierz opcję prezentową, która na długo zostanie w pamięci obdarowanej osoby.

Ekstremalne przeżycie na 18. urodziny

Osiemnaste urodziny to idealny moment, żeby pokonać swoje słabości i bariery, a także zrobić coś szalonego, tak aby zapamiętać ten dzień do końca życia. Warto więc podarować jubilatowi voucher, którego realizacja umożliwi mu doświadczenie jednej z ekstremalnych czynności, dostarczy solidnej dawki adrenaliny i wielu pozytywnych emocji.

Jedną z propozycji, jaką zdecydowanie warto rozważyć, wybierając wyjątkowy prezent na 18. urodziny, jest skok ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Wykonanie tego jednego, decydującego kroku z pewnością wymagać będzie wiele odwagi i samozaparcia, jednak wrażenia, jakich dostarczy swobodne spadanie, z pewnością zrekompensują wszelkie wcześniejsze wahania. Dodatkowym atutem tej atrakcji jest możliwość jej sfilmowania, by później odtworzyć jej przebieg w dowolnym miejscu i czasie. To nie tylko powrót do fantastycznych wspomnień, lecz także możliwość podzielenia się nimi ze wszystkimi znajomymi.

Kolejnym ekstremalnym prezentem, którego wybór warto mieć na uwadze, jest lot z odrzutowym plecakiem, tzw. water jetpackiem. Ten innowacyjny sprzęt napędzany wodą pod wysokim ciśnieniem umożliwia lot na wysokości aż 10 metrów ponad powierzchnią wody, z prędkością 45 km/h. Sprzęt wyposażony w niezbędne atesty, szkolenie przed lotem, a także stała opieka instruktora sprawiają, że całość odbywa się w bardzo bezpiecznych warunkach.

Kolejną ciekawą propozycją, która idealnie sprawdzi się w przypadku osób zainteresowanych sportami wodnymi, jest nurkowanie w zalanym kamieniołomie. Dzięki takiej atrakcji jubilat może eksplorować podwodne krainy, poznawać liczne tajne zakamarki, a być może – odkryć nowe zainteresowania i pasje. W tym przypadku również przez cały czas osobie nurkującej towarzyszy profesjonalny instruktor, który zapewnia bezpieczeństwo i komfort pływania.

Jaką spokojniejszą opcję warto wybrać?

Jeśli jednak nie przekonują cię tak ekstremalne podarunki, równie dobrą opcją będzie nieco spokojniejszy prezent.

Jedną z propozycji, które warto rozważyć, wybierając wyjątkowy prezent dla świeżo upieczonego osiemnastolatka, jest indywidualna lekcja fotografii, która umożliwi rozwój zainteresowań i poznanie wielu przydatnych tajników z tej dziedziny. Warto rozważyć również wykupienie kursów z innych dziedzin, które pokrywają się z zainteresowaniami jubilata. Wybierać można spośród: kursu makijażu, dietetyki, trenera personalnego itd.

Wybór prezentu z okazji 18. urodzin to nie lada wyzwanie. Już teraz przejrzyj więc szeroką ofertę proponowanych pomysłów i wybierz ten, który najlepiej pasować będzie do jubilata.

Dodaj komentarz