fbpx

Spotkanie po latach. Matka pana młodego w szoku

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt. Tuż przed ceremonią zaślubin matka pana młodego rozpoznała w pannie młodej swoją zaginioną wiele lat temu laty córkę! Niespodziewane spotkanie po latach miało miejsce w chińskim Suzhou w prowincji Jiangsu.

Śluby i wesela to okazja do bardzo nietypowych zdarzeń. Jakiś czas temu pisaliśmy o niecodziennej  uroczystości weselnej, w której wzięli udział bracia bliźniacy, biorący sobie za żony… siostry bliźniaczki. O tej historii przeczytasz TU. 

Tym razem, doszło do jeszcze bardziej zaskakującego zdarzenia. W czasie przygotowań do ślubu swojego syna matka dokonała szokującego odkrycia. Okazało się, że jej przyszła synowa jest jej córką, która zaginęła 20 lat temu.

Jak informuje „New York Post”, matka rozpoznała swoje dziecko po charakterystycznym znamieniu na dłoni. Kiedy tylko się zorientowała, podeszła do jej rodziców a ci poinformowali ją, że przyszła panna młoda jest ich adoptowanym dzieckiem. Dziewczyna została znaleziona jako niemowlę na poboczu drogi.

spotkanie po latach

Całego smaczku tej historii dodaje jeszcze fakt, że ślub się jednak odbył, gdyż jak się okazało, przyszli małżonkowie nie byli spokrewnieni. Pan młody również został adoptowany po tym, jak jego przyszywani rodzice przez wiele lat nie mogli odnaleźć zaginionej córki. 

Można powiedzieć, że to prawdziwe spotkanie po latach przez duże 'S’ i historia na scenariusz filmowy.

Panna młoda nie mogła powstrzymać łez, opisując moment spotkania z biologiczną matką jako „szczęśliwszy od wesela”. 

 

 

Opracowanie: Agata Palach, blog Nigdy za późno

Dodaj komentarz