fbpx

Na co zwrócić uwagę wybierając prezent na osiemnastkę?

Osiemnaste urodziny to wyjątkowy dzień, w którym solenizant symbolicznie wchodzi w dorosłe życie. Podczas obchodów „osiemnastki” nie może zabraknąć imprezy ze znajomymi, dobrej zabawy i wymarzonych prezentów. Skoro o prezentach mowa — zapewne wiele osób zastanawia się, na co zwrócić uwagę podczas wybierania upominku na osiemnaste urodziny. Podpowiadamy, co zrobić, aby podarunek był nie tylko trafiony, ale także związany z tą wyjątkową uroczystością!
Młodzi lubią szaleństwo!

Młodzieńczy okres kojarzy się nie tylko z przygotowaniem do matury czy wyborem studiów, ale przede wszystkim z przebojowością i energią. Poznawanie świata, zawieranie przyjaźni na całe życie, wspólne podróżowanie i wyjazdy na koncerty… Dochodzi także wiele nowych sytuacji jak na przykład możliwość zrobienia prawa jazdy i zakupu własnego auta. Centrum całego młodzieżowego szaleństwa stanowią obchody osiemnastych urodzin, które również muszą być niezwykłe! Od imprezy w klubie, przez domówkę, aż po zabawy w miejscach typu park trampolin czy ośrodek laser tag.

Otrzymując zaproszenie na takie urodziny, rówieśnicy zazwyczaj nie mają wątpliwości, co kupić solenizantowi. Popularne są zrzutki na jeden, ale za to wyjątkowy i dość kosztowny upominek. Problem pojawia się w momencie, gdy nie znamy solenizanta zbyt dobrze lub mamy wątpliwości co do jego upodobań. Nierzadko słyszy się także zdania w stylu „a kto by nadążył za tymi młodymi…” padające z ust starszego pokolenia. Jeśli nie macie pomysłu na osiemnastkowy prezent — bez obaw, pomożemy Wam wybrać fantastyczny upominek ze strony: https://prezentmarzen.com/18tka ! Postawimy na prezenty w formie atrakcji i przeżyć, które pozostaną w pamięci na zawsze i zachwycą nawet najbardziej wymagającą osobę!

Pomysły na prezent z adrenaliną

Naturalna ciekawość świata, szczypta szaleństwa i pragnienie poznawania nowych rzeczy sprawia, że ekstremalne prezenty są stworzone dla osiemnastolatków. Do takich z pewnością zaliczymy skok ze spadochronem, dream jump czy lot paralotnią. Osoby preferujące wodne szaleństwa możemy wysłać na jazdę skuterem wodnym, rejs łodzią motorową czy ewolucje na flyboardzie. Pozostając na lądzie, możemy podarować voucher do studia tatuażu, strzelanie na strzelnicy bojowej lub wyjście na gokarty. Wybór jest naprawdę spory, warto więc uwzględnić indywidualne zainteresowania danej osoby.

Spokojne prezenty na 18 urodziny

Wspominaliśmy, że młodość to czas szaleństw, jednak każdy z nas ma różny charakter i co dla jednej osoby jest świetną frajdą, dla innej będzie przymusem. Nie wszystkie osoby mają ochotę spędzać swoją osiemnastkę w formie hucznej imprezy. Również i dla spokojniejszych osób mamy przygotowane pomysły. Zaproszenie solenizanta na dzień w SPA lub masaż z pewnością będzie błogim odpoczynkiem od codziennych spraw. Dobrze sprawdzą się także upominki możliwe do zrealizowania przez internet, takie jak projekt własnej koszulki, torebki czy dekoracyjnego lasu w słoiku.

Upominki dla fana czterech kółek

Osiemnastka to dla wielu osób upragniona chwila, w której w końcu mogą zrobić kurs prawa jazdy. Jeśli wiemy, że solenizant pasjonuje się tą dziedziną życia, warto przyjrzeć się motoryzacyjnym upominkom. Na pierwszy ogień idą jazdy supersamochodami: od Ferrari przez Lamborghini aż po Maserati, McLarena czy Lotusa. Dostępne są także popularniejsze mark jak Audi R8, Ford Mustang czy Nissan GT-R. Możesz też wysłać obdarowanego na szkolenie bezpiecznej jazdy, która pozwoli doszlifować umiejętności prowadzenia auta. Warto też pamiętać, że cztery kółka to nie tylko zawrotna prędkość — to także pokonywanie wymagającego terenu za kierownicą terenówek OFF ROAD.

Prezenty dla hobbystów

Młodzi ludzie często mają pasję, której poświęcają znaczną ilość wolnego czasu. Fotografia, sport, gotowanie, podróżowanie — ile osób, tyle hobby. Warto więc pójść tym tropem. Pomogą w tym rozmaite kursy tematyczne, takie jak szkolenie baristyczne, kurs tańca towarzyskiego, nauka jazdy konno czy warsztaty fotograficzne. Jeśli dana osoba nie ma szczególnej pasji, lecz znamy jej zainteresowania-być może to jest doskonały moment na odkrycie hobby! Zaproszenie na indywidualną lekcję gry w squasha czy zajęcia pole dance może zachęcić osiemnastolatka do dalszej aktywności w tym zakresie.

One thought on “Na co zwrócić uwagę wybierając prezent na osiemnastkę?

Dodaj komentarz