fbpx

Dwa podobne psy wpadają sobie w ramiona podczas spaceru. Oto prawdziwy powód…

Te dwa urocze czworonogi rasy cockapoo wyglądają dziś nieco inaczej niż rok temu, kiedy zostały adoptowane przez dwie różne rodziny. Niedawno, podczas spaceru, pieski dosłownie wpadły sobie w ramiona jak najlepsi znajomi.

David Kidd był na spacerze ze swoim rocznym szczeniakiem Monty, kiedy zauważył innego bardzo podobnego psa. Kiedy Monty skrzyżował ścieżki z suczką Rosie, pieski nagle wpadły na siebie i zaczęły się czule witać i przytulać.

Ich właściciele podczas rozmowy uświadomili sobie, że ich czworonożne pupile to rodzeństwo z tego samego miotu, adoptowane przed rokiem. Spotkanie było tym bardziej zaskakujące, że właściciele piesków nie mieszkają nawet w tej samej wiosce, a Susan, właścicielka Rosie, bardzo rzadko przyjeżdża do sąsiedniej miejscowości.

„Mój mąż Lee i ja zabraliśmy Rosie na spacer któregoś  dnia … To było po prostu urocze, zobaczyć psie rodzeństwo – brata i siostrę, jak podskakują i tulą się do siebie. To było niesamowite” – wspomina Susan Killip.

„Mamy nadzieję, że niedługo uda nam się spotkać ponownie, aby razem uczcić pierwsze urodziny psiaków, które już niebawem” –  dodała.

A my z radością dzielimy się tą historią, aby przypominała wszystkim, że zwierzęta  tak jak i ludzie, czują, kochają i tęsknią.

 

podczas spaceru

Opracowanie: Agata Pałach, autorka bloga Nigdy za późno, o podróżach, życiowych zmianach i języku angielskim.
Źródło: Good News Network

One thought on “Dwa podobne psy wpadają sobie w ramiona podczas spaceru. Oto prawdziwy powód…

Dodaj komentarz