fbpx

3-latek bohaterem. Uratował swoją mamę dzięki kreskówce

3-letni chłopiec wezwał pomoc po tym, jak jego matka spadła ze schodów i straciła przytomność. Dziecko zadzwoniło na numer alarmowy i wpuściło ratowników do domu. 3-latek wiedział jak się zachować dzięki kreskówce.

Kayleigh Boffey z Anglii była w domu ze swoim 3-letnim synkiem, gdy źle się poczuła. Ogarnął ją silny ból brzucha i spadła ze schodów.

Kobieta uderzyła się w głowę i straciła przytomność. 3-latek zachował się niezwykle dojrzale jak na swój wiek.

3-latek wezwał pomoc

Chłopiec zadzwonił pod numer alarmowy. Wiedział jak co ma zrobić, dzięki ulubionej kreskówce „Robocar POLI”, w której występuje radiowóz, karetka pogotowia i wóz strażacki.

Następnie Thomas użył krzesła, by przejść przez bramkę zabezpieczającą schody. Znalazł klucze i otworzył ratownikom drzwi wejściowe.

33-letnia mama chłopca trafiła do szpitala z urazami spowodowanymi wypadkiem. Na szczęście została już wypisana do domu.

— Słowa nie potrafią tego opisać. Jestem z niego niezwykle dumna. Jest jak mały superbohater i, szczególnie zważając na jego wiek, to naprawdę niesamowite, że wiedział, co robić, rozumiał i nie bał się — powiedziała kobieta w wywiadzie dla „The Independent”.

Źródło: independent.co.uk

 

 

3 thoughts on “3-latek bohaterem. Uratował swoją mamę dzięki kreskówce

Dodaj komentarz