fbpx

Schronisko oferuje wynajem pokoi za 1 zł

To nie jest żart. Schronisko PTTK Andrzejówka w Sudetach oferuje wynajem pokoi za złotówkę. Propozycja wydaje się bardzo atrakcyjna, gdyż jedynym warunkiem takiej opłaty jest stołowanie się tamtejszym bufecie. „Jakże to mała cena za chwilę spokoju przed świętami” – czytamy w poście.

Schronisko PTTK Andrzejówka znajduje się w Sudetach na Przełęczy Trzech Dolin w Górach Suchych. Inicjatorem jego budowy był Andreas Bock, szef Wałbrzyskiego Towarzystwa Górskiego skąd wzięła się nazwa placówki, która w spolszczonej formie Andrzejówka — przetrwała do naszych czasów.

Zarządcy schroniska, chcąc zapełnić dziesięciu lub czteroosobowe pokoje gośćmi, wpadli na oryginalny pomysł. „Kiedy zastanawiasz się gdzie uciec przed jakże słynną piosenką oraz tak zwanym “świątecznym nastrojem” wybór może być tylko jeden! W ostatnią prostą przed świętami zapraszamy na nocleg do Andrzejówki tylko za 1 zł. Oferta ważna od jutra, czyli wtorku do czwartku 23 grudnia” – czytamy w poście w mediach społecznościowych.

Nie ma nic za darmo

Pracownicy schroniska zastrzegają jednak, że „każda fajna oferta ma też haczyk”. Jaki? Każdy, kto zatrzyma się w schronisku, musi zakupić śniadanie i obiad. „Jakże to mała cena za chwilę spokoju przed świętami” — czytamy w poście.

Za śniadanie w Andrzejówce zapłacimy od 12 do 19 zł, a za danie obiadowe od 10 zł (za zupy) do 33 zł (za gulasz wołowy na ciemnym piwie). Bufet oferuje także dania wegańskie. Oferta ważna jest od wtorku 21 grudnia do czwartku 23 grudnia, czyli przed dwie doby przed wigilią. Doba w schronisku w regularnej cenie kosztuje 60 zł.

Nic dziwnego, że ogłoszenie to spotkało się z niemałym odzewem ze strony internautów.

„Nawet bym wam wysprzątała te pokoje”, „Dlaczego? Ja teraz urlopu nie mam”, „Cudna oferta” – czytamy w komentarzach.

Dodaj komentarz