fbpx

Takie rodziny to rzadkość. Historię tych bliźniaków śledzi cały świat!

Historię tych dwóch niezwykłych par śledzi na Instagramie już ponad 100 tys. osób. Brittany i Briana to bliźniaczki jednojajowe, które poślubiły braci – również bliźniaków jednojajowych. Pary niedawno ogłosiły szczęśliwe nowiny.

Brittany i Briana to bliźniaczki, które przez całe życie miały ze sobą wyjątkowo silną więź. Dziewczynki każdy wolny czas spędzały razem i nawet gdy podrosły miały te same zainteresowania i każdego dnia ubierały się w ten sam sposób – dla postronnego obserwatora wyglądały identycznie.

Już jako dorosłe kobiety postanowiły znaleźć podobnych sobie i zapisały się do stowarzyszenia dla bliźniąt jednojajowych. Kiedy wkrótce potem stowarzyszenie ogłosiło zjazd wszystkich bliźniąt w Ohio, siostry nie wahały się ani minuty dłużej. Nie sądziły, że to właśnie tam – na jednym ze spotkań przyjdzie im się zakochać… w dwójce bliźniaków – Joshu i Jeremym – oczywiście ze wzajemnością.

Bracia oświadczyli się swoim wybrankom w tym samym czasie i cała czwórka wzięła ślub w Ohio – w miejscu, w którym doszło do ich pamiętnego pierwszego spotkania.

Pary zamieszkały wspólnie pod jednym dachem i jakiś czas temu ogłosiły, że spodziewają się dzieci. Siostry nie urodziły w tym samym czasie, ale w odstępie kilku dni.

Nasze dzieci nie tylko będą kuzynami, lecz także genetycznym rodzeństwem – poinformowała rodzina na profilu Instagrama.

Zdaniem rodziny Salyers, życie w szóstkę pod jednym dachem ma pomóc stworzyć im wyjątkową więź. Bracia i siostry dzielą się obowiązkami po równo, a ich dzieci będą wspólnie dorastać – jak gdyby faktycznie były rodzeństwem.

Jestem niezmiernie dumny z mojej pięknej żony Briany. Jestem wdzięczny, że ​​nasi chłopcy będą razem dorastać – napisał Jeremy na Facebooku.

To historia niemal jak z filmu! Czy znacie podobne?

Zdjęcia i filmy na Instagramie

 

TUTAJ przeczytasz inne ciekawe historie dotyczące bliźniaków.

Opracowanie: Diana Malicka
Źródło: Bliźniaczki wyszły za mąż za bliźniaków. Jak dziś wyglądają ich dzieci? – WP Kobieta

 

 

 

Dodaj komentarz