fbpx

Praca na idyllicznej wyspie. Dzika przyroda i darmowy domek w pakiecie

Organizacja Scottish Wildlife Trust poszukuje osoby, która obejmie stanowisko strażnika odległej szkockiej wyspy Handa u wybrzeży Sutherland w regionie Highlands. Może to właśnie praca dla Ciebie? 

Wybrany kandydat będzie mógł cieszyć się wspaniałymi piaszczystymi plażami, spektakularnymi widokami z wysokich na 394 metry klifów oraz poznać 100,000 lęgowych ptaków morskich żyjących na wyspie. Strażnik przyrody na tej idyllicznej wyspie otrzyma w użytkowanie bezpłatny domek.

Handa jest tak mała, że spacer po niej zajmuje tylko dwie i pół godziny, ale kandydat będzie potrzebował prawa jazdy i samochodu, aby odbywać cotygodniowe wycieczki do najbliższej wioski Scourie na stałym lądzie.

Osoby zainteresowane będą musiały posiadać dobrą znajomość lokalnej morskiej i lądowej historii naturalnej, doskonałe umiejętności pracy z ludźmi oraz zdolności organizacyjne.

Sześciomiesięczny kontrakt na czas określony trwa od marca do września 2022 r., a wynagrodzenie wynosi 17 290 funtów brytyjskich  (23 458 dolarów) w przeliczeniu na pełny etat rocznie pro rata.

Wnioski zostały otwarte w zeszłym miesiącu i mają być zamknięte 17 stycznia o godzinie 14:00 – jeśli spełniasz wymagania i akurat szukasz przygody w dzikim otoczeniu, to chyba nadszedł czas, aby wysłać swoją aplikację: )

TUTAJ znajdziesz dokładny opis oferty oraz możliwość złożenia wniosku aplikacyjnego.

praca

Źródło: Scottish Wildlife Trust

Opracowanie i tłumaczenie: Agata Pałach, autorka bloga nigdyzapozno.pl

Dodaj komentarz