fbpx

Wnuk zaprosił babcię na studniówkę, ponieważ w młodości nie miała okazji uczestniczyć we własnej

Michael Ganchevski jest popularny w swojej szkole i miał do wyboru wiele kandydatek, jako towarzyszek na studniówkę. Jednak żadna z jego koleżanek nie otrzymała zaproszenia.

Kiedy babcia Michaela, Josephine, pomagała przygotować mu się do studniówki, opowiedziała, że w 1961 roku nie poszła na bal maturalny. Jej rodzina była biedna i rodzice po prostu nie mieli możliwości kupienia córce sukni wieczorowej. „Lepiej nie pójdę na bal maturalny, ponieważ będę się wstydzić” – zdecydowała wtedy Josephine.

Po historii opowiedzianej przez swoją babcię Michael nie zastanawiał się długo i zaprosił ją na bal maturalny jako swoją towarzyszkę. Początkowo babcia odmówiła, uważając, że jest za stara, by z nim pójść. Jednak po wielu namowach w końcu się zgodziła!

Wnuczek nie przyjmował odpowiedzi „nie”. Mówił, że decyzja o zaproszeniu babci była łatwa, ponieważ chciał pokazać jej, jak wygląda ta noc.

Kiedy rówieśnicy z klasy Michaela dowiedzieli się o jego planie, otrzymał dużo wsparcia.

Maturzysta musiał również uzyskać specjalne pozwolenie od dyrektora szkoły, aby przyprowadzić na uroczystość swoją babcię. Dopuszczalna granica wieku wynosiła 20 lat.

„To był najlepszy dzień w moim życiu, dzięki mojemu wnukowi” – ​​wyznała Josephine w wywiadzie.

 

 

One thought on “Wnuk zaprosił babcię na studniówkę, ponieważ w młodości nie miała okazji uczestniczyć we własnej

Dodaj komentarz