fbpx

Ten test obrazkowy podpowie ci, co jest dla ciebie najważniejsze w związku

W tym prostym teście obrazkowym kluczowe jest pierwsze spostrzeżenie. Każda osoba zobaczy na obrazku coś innego.

Przypatrz się uważnie. Co wybija się z niego na pierwszy plan?

Jeśli na pierwszym planie widzisz twarz mężczyzny, oznacza to, że lubisz mieć zaplanowane życie “od a do z”. Kiedy wybierasz się z partnerem/partnerką na wakacje, planujesz każdą godzinę, wybierając, co będziecie wtedy robić. Wiesz nawet, w co ubierzesz się danego dnia. Nie pozostawiasz nic losowi.

Dziecko na drzewie informuje natomiast o tym, że jesteś realistką/realistą. Zauroczenie jest ważne, ale z tyłu głowy dobrze wiesz, że tak naprawdę silne emocje trwają krótką chwilę, a potem nad związkiem zwyczajnie trzeba pracować. Dopóki nie upewnisz się, że twój partner/partnerka to wie, nie będziesz próbowała/próbował budować z nim długotrwałej relacji.

Jeśli w oczy rzuciła ci się owca, najważniejsze dla ciebie jest to, aby związek był romantyczny. Chcesz spędzać jak najwięcej czasu z ukochanym/ukochaną, oglądając razem wschód słońca i “spadające gwiazdy”. Jednocześnie panicznie boisz się być odrzuconą/odrzuconym. Nieustannie zabiegasz o atencję. Nie chcesz, aby uwaga partnera/partnerki była skierowana na inne osoby.

Znajdujące się w środkowej części obrazka chatki, które wyglądają jak oczy, oznaczają, że… boisz się związków. Choć chciałabyś/chciałbyś mieć partnera, a w swoim życiu podkochiwałaś/eś się w wielu osobach, to jednak obawiasz się dzielić z kimś swoje życie, a nawet momentami cię to przeraża. Lubisz spędzać dużo czasu sama/sam ze sobą. Boisz się, że pokochasz kogoś, a potem ta osoba zostawi cię, bo nie będzie mogła zrozumieć, że chcesz spotykać się z nią o wiele rzadziej, niż ma to zwykle miejsce w związkach. Dlatego nie próbujesz wchodzić z nikim w relację. Wybierasz momentami smutną, ale jednak bezpieczną, samotność.

Źródło: infobae.com

One thought on “Ten test obrazkowy podpowie ci, co jest dla ciebie najważniejsze w związku

Dodaj komentarz