fbpx

Mobilny dom ze snów za 70 tys. złotych. Niewiarygodne? Poczekaj, aż zobaczysz wnętrze…

1

Coraz więcej osób zmęczonych jest zarabianiem tylko na czynsz albo na spłatę ogromnego kredytu hipotecznego. Gabriella i Andrew Morrison doskonale znają ten problem. Przez wiele lat tak właśnie wyglądało ich życie. Kolejne raty i tak co miesiąc… Oboje w końcu zrozumieli, co im tak naprawdę jest do życia potrzebne i czego pragną. Postanowili radykalnie zmienić pewne kwestie. Ich wymarzony dom kosztował tylko 67 000 tysięcy złotych.

Powierzchnia domu to tylko 20 m2, ale dzięki przemyślanej konstrukcji w praktyce jest o wiele większa. Morrisonowie mają wszystko, czego potrzebują.

2

Jest stosunkowo przestronna kuchnia z kuchenką, zlewem i lodówką.

3

4

Stół kuchenny służy jednocześnie jako biurko do pracy.

5

Pod schodami jest szafa. W tym domu wykorzystany jest każdy centymetr powierzchni.

6

Łóżko jest wystarczająco duże.

7

Naprzeciwko jest salon.

8

Kominek zapewnia domową atmosferę.

9

W łazience spotkamy wyspecjalizowane WC.

10

Jest tam także prysznic.

11

Prawie zapomnieliśmy o najważniejszym: Dom jest na kółkach i może zostać umieszczony gdziekolwiek chcemy.

12

Taki dom można kupić w bardzo korzystnej cenie, dlatego coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie. Warto się zastanowić, co tak naprawdę jest dla nas w życiu ważne i czy chcemy przez większość życia być pod presją kredytu hipotecznego.

Źródło: popularnie.pl

One thought on “Mobilny dom ze snów za 70 tys. złotych. Niewiarygodne? Poczekaj, aż zobaczysz wnętrze…

  • 6 listopada 2015 at 11:38
    Permalink

    Wszystko super tylko pytanie czy chcemy przyczepę campingową, czy domek letniskowy lub całoroczny. W pokazanej realizacji kominek drzewny nie przysłoni zapachu chemii lub innych z pokazanej na zdjęciach toalety. Po za tym brak konkretnego miejsca do spania i zjedzenia. Domek może być na kołach jak tutaj: http://www.letniskowo.pl/pl/ i można się w nim czuć jak w mieszkaniu lub domu ze tę samą cenę (mam nadzieję że podana w artykule cena to cena brutto).

    Reply

Dodaj komentarz