fbpx

Czym właściwie jest HYENT?

 

Ostatnie lata, oprócz postępu technologicznego, nie przyniosły właściwe światu żadnych innowacyjnych form rozrywki. Zdecydowanie brakuje nam sposobu na jeszcze głębsze doświadczanie, jeszcze bardziej realne. Już niedługo jednak, ta luka może zostać skutecznie wypełniona, a to za sprawą intrygującego projektu przedsiębiorców z Lublina o nazwie HYENT.

Czym jest jednak HYENT? W uproszczeniu ma to być aplikacja mobilna, która będzie nagradzać użytkowników za spędzanie czasu ze znajomymi, a także za wykonywanie zadań związanych z rozwojem osobistym (udział w szkoleniach, warsztatach), działalnością charytatywną czy aktywnością fizyczną. Są to tzw. zadania poboczne, które stanowią element rozgrywki nastawiony na edukację. Jednak tym, co stanowi najciekawszy aspekt projektu, są zadania główne, oparte o grę terenową, i nagrody przysługujące za ich wykonanie, czyli realne pieniądze. Twórcy, specjalnie na potrzeby HYENT, stworzyli w pełni autorski skrypt, pozwalający użytkownikom na generowanie pieniędzy w elektronicznym portfelu, który jest elementem aplikacji. Same pieniądze mają być wypłacane dzięki kartom kredytowym, przygotowanym specjalnie na potrzeby projektu. Wracając jeszcze do aplikacji, warto również wspomnieć o wbudowanym komunikatorze, statystykach użytkownika, mapach obecnych lokacji, dzienniku zadań, tablicy informacyjnej.

Nie jednak pieniądze są najważniejsze w koncepcji HYENT. Jak piszą twórcy na swojej stronie internetowej: „Naszym największym marzeniem jest spełniać marzenia”. Sam projekt zaś ma przypominać ludziom, jak przyjemne i proste może być życie, gdy robi się to co lubi, z ludźmi, których się lubi, a także, gdy możemy za to otrzymywać wynagrodzenie.

HYENT, mimo premiery zaapowiadanej na koniec roku, już teraz może pochwalić się dużą społecznością na Facebooku. To właśnie tam, a także na stronie internetowej www.hyent.co, można przeczytać o szczegółach projektu, poznać wysokość dochodów możliwych do osiągnięcia, a także otrzymywać najnowsze informacje. A na te, zwłaszcza odnośnie startu projektu, czekamy niecierpliwie!

 

Źródło: www.gielda-eventow.pl

Dodaj komentarz