fbpx

Mike Tyson i Evander Holyfield będą sprzedawać żelki z THC, w kształcie nadgryzionego ucha

Legendarni bokserzy Mike Tyson i Evander Holyfield będą sprzedawać żelki z THC, w kształcie nadgryzionego ucha. Jest to dosyć zaskakujące partnerstwo, biorąc pod uwagę to, że Tyson odgryzł kawałek ucha Holyfielda podczas walki bokserskiej w 1997 roku.

Byli rywale na ringu, Mike Tyson i Evander Holyfield, łączą siły, by wprowadzić na rynek linię produktów spożywczych z konopi indyjskich o nazwie „Holy Ears”.

 

Minęła 25 od słynnego pojedynku o mistrzostwo wagi ciężkiej, w którym Tyson został zdyskwalifikowany za odgryzienie kawałka ucha Holyfieldowi. Teraz bokserzy najwyraźniej się pogodzili, gdyż postanowili wspólną markę. Byli przeciwnicy stworzyli wspólnie markę firmy konopnej Carma Holdings, do której należy również Tyson 2.0, czyli istniejąca firma konopna Tysona.

Tyson 2.0 już sprzedaje żelki konopne o nazwie Mike Bites, które mają kształt uszu ze śladami po ugryzieniu. Carma Holdings planuje wypuścić własną linię konopi Holyfield w 2023 roku.

Od Mike Bites do Holy Ears, teraz fani konopi indyjskich na całym świecie mogą doświadczyć tych samych korzyści zdrowotnych, które mi przyniosły produkty roślinne” – powiedział Tyson w oświadczeniu.

Mike i ja mamy długą historię rywalizacji i wzajemnego szacunku. I ta noc (walka z 1997 r.) zmieniła życie nas obojga. Wtedy nie zdawaliśmy sobie sprawy, że nawet jako sportowcy odczuwamy duży ból” – powiedział Holyfield w oświadczeniu.

Teraz, prawie 20 lat później, mamy możliwość podzielenia się lekiem, którego naprawdę potrzebowaliśmy w trakcie naszej kariery”.

Tyson 2.0 i Carma oświadczyły, że produkty Holy Ears będą dostępne od tego miesiąca online oraz w sklepach detalicznych w Arizonie, Illinois, Nevadzie i New Jersey. Będą oferowane w formie żywności bogatej w Delta-9-THC, Delta-8-THC oraz innych kannabinoidów pochodzących z konopi indyjskich.

„Gdybym był pod wpływem marihuany, nie odgryzłbym [Holyfielda] ucha.” – dodał w rozmowie z Huffington Post.

Dodaj komentarz