fbpx

W którą stronę biegnie mężczyzna? Odpowiedz na pytanie a to zdradzi twoje mocne strony

Jeśli chcesz sprawdzić sposób działania swojego mózgu i wynikające z tego mocne cechy, poniższe zadanie nadaje się do tego doskonale. Widoczne na obrazku złudzenie optyczne przedstawia sylwetkę biegnącego człowieka.  Na pierwszy rzut oka wygląda dość zwyczajnie, jednak nieoczywisty jest fakt, w którą stronę biegnie.

Zatem przyjrzyj się obrazkowi i zdecyduj, czy mężczyzna biegnie w twoją stronę, czy też raczej przed tobą ucieka?

Twoja odpowiedź będzie kluczem do wiedzy, czy twój mózg jest bardziej “męski”, czy “kobiecy” i co się z tym wiąże.

Mężczyzna ucieka przed tobą

Jeśli w twoim odczuciu mężczyzna ucieka przed tobą, oznacza to, że twój mózg jest bardziej “kobiecy”. Dzięki temu twoje zdolności analityczne są na wysokim poziomie, czego można ci pozazdrościć. Chętnie słuchasz intuicji i nigdy nie podejmujesz decyzji od razu. Myślisz nad różnymi możliwościami i decydujesz się na najlepsze dla siebie. Lubisz czuć, że twój wybór jest dobry i bezpieczny, a ty nie będziesz go żałować. Poza tym jesteś bardzo kreatywna, potrafisz robić kilka rzeczy naraz i nigdy się nie nudzisz. Ponadto masz świetną pamięć, łapiesz w mig różne rzeczy, dzięki czemu trudno cię oszukać.

Mężczyzna biegnie w twoją stronę

Jeśli uważasz, że mężczyzna biegnie w twoją stronę, twój mózg jest zdecydowanie bardziej “męski”. Dzięki temu działasz logicznie i praktycznie, zdroworozsądkowo. Radzisz sobie z trudnymi sytuacjami, ponieważ nie ulegasz emocjom i nie wpadasz w panikę, gdy coś idzie nie po twojej myśli. Lubisz analizować sytuacje i wyciągnąć z nich wnioski, jesteś rozsądna i spokojna. Nie jesteś wielozadaniowcem, zdecydowanie wolisz skupiać się na jednym zadaniu i po kolei odhaczać kolejne z listy. Lubisz zdobywać wiedzę i nie odpuszczasz, dopóki nie dowiesz się wszystkiego, co cię zainteresowało. Nie znosisz mętnych wyjaśnień i zawsze starasz się udowodnić swoją rację, gdy jesteś o niej święcie przekonana. W pełni oddajesz się swoim pasjom.

 

Źródło: ofeminin.pl

Dodaj komentarz