fbpx

Keanu Reeves obdarował swoją ekipę kaskaderską spersonalizowanymi Rolexami

Oto kolejny powód, aby lubić tego aktora.

Keanu Reeves, znany z roli Johna Wicka, nie tylko zachwyca swoją grą aktorską, ale także swoim wielkim sercem. Aktor postanowił uczcić zakończenie zdjęć do „John Wick 4” w wyjątkowy sposób, obdarowując swoją drużynę kaskaderską spersonalizowanymi Rolexami.

W branży filmowej i telewizyjnej istnieje zwyczaj obdarowywania ekipy prezentami na zakończenie produkcji. Keanu Reeves, utrzymujący swoją reputację jako „najmilszy człowiek w Hollywood”, postanowił podziękować swojej drużynie za ich ciężką pracę i zaangażowanie w tworzenie widowiskowych scen akcji, które stały się znakiem rozpoznawczym serii „John Wick”.

Scott Adkins, jeden z kaskaderów zaangażowanych w produkcję „John Wick 4”, podziękował Reevesowi za prezent na swoim Instagramie, pisząc: „Naprawdę spełnia swoją reputację najmilszego człowieka w Hollywood. Dziękuję, Keanu.”

Prezent ten świadczy o szacunku, jaki Reeves darzy swoją ekipę, i pokazuje, jak bardzo ceni ich wkład w sukces serii.

Tego rodzaju gesty tylko utwierdzają pozycję Keanu Reevesa jako jednego z najbardziej sympatycznych i hojnych aktorów w Hollywood. Jego postawa stanowi inspirację dla innych, pokazując, że sukces nie musi oznaczać utraty pokory czy braku troski o innych.

Dodaj komentarz