fbpx

99-latka spełniła swoje marzenie, biorąc udział w pokazie cyrkowym na żywo

— Zawsze marzyłam o tym, aby ktoś rzucał we mnie nożami — wyznała swojemu dawnemu przełożonemu Annie Duplock, która obecnie ma prawie sto lat. Staruszka spełniła swoje życiowe pragnienie, biorąc udział w dynamicznym pokazie cyrkowym na żywo, który odbył się w Coventry w Wielkiej Brytanii. Po zakończeniu jej występu publiczność gorąco ją oklaskiwała. W sieci pojawiło się nagranie z tego spektaklu. Znamy również kolejne plany seniorki.
Niecodzienne marzenie seniorki

Annie Duplock, która ma 99 lat i wcześniej pracowała w cyrku, zawsze pragnęła wystąpić w pokazie rzucania nożami. Kobieta namówiła swoją córkę, aby skontaktowała się z jej dawny szefem, Martinem Burtonem, założycielem Zippo Circus. Burton zgodził się zrealizować niecodzienne marzenie starszej kobiety.

Już samo pojawienie się Annie na scenie wywołało głośne oklaski publiczności. “Annie pracowała dla mnie trzydzieści lat temu, rozwieszając plakaty. Wtedy miała 70 lat. Za dwa miesiące obchodzić będzie swoje setne urodziny” – przedstawił seniorkę właściciel cyrku.

Martin Burton, dodał, że pani Duplock miała okazję obejrzeć spektakl poprzedniego wieczoru i teraz sama pragnie doświadczyć ekscytacji, biorąc udział w sekcji rzutów nożami. To miało stanowić specjalne przygotowanie do jej nadchodzących setnych urodzin. Burton zapewnił także, że Toni, artysta odpowiedzialny za tę część występu, na pewno sprosta wyzwaniu.

“Mam 100 lat i jestem gotowa na więcej”

Nagranie z pokazu udostępnione przez Zippo Circus ukazuje głośne oklaski i entuzjazm widowni. Annie, oczekując na serię ostrzy lecących w jej kierunku, wydaje się mieć doskonały humor i jest uśmiechnięta.

Po niecodziennym występie publiczność nagrodziła promienną emerytkę gromkimi owacjami. “To była niezwykła przygoda. Jestem gotowa zrobić to jeszcze raz” – wyznała pełna radości 99-letnia Annie.

 

Dodaj komentarz