fbpx

Ruszyła bezpłatna rejestracja na 12. „Noc w Instytucie Lotnictwa”

6 października na pasjonatów lotnictwa i kosmosu czeka prawdziwa uczta — już po raz dwunasty odbędzie się „Noc w Instytucie Lotnictwa”. Właśnie ruszyła bezpłatna rejestracja dla chętnych uczestników, dostępna na oficjalnej stronie wydarzenia.

Co nas czeka podczas tej wyjątkowej nocy?

„Noc w Instytucie Lotnictwa” to coroczne święto nauki, techniki i pasji do lotnictwa. Każda edycja przyciąga tłumy — w ciągu ostatnich lat zanotowano ponad 360 tys. uczestników, z czego sam ubiegły rok przyniósł rekordową frekwencję 58 tys. odwiedzających. Tegoroczne atrakcje to między innymi wystawy maszyn latających, ekskluzywne zwiedzanie tajemniczych laboratoriów czy spotkania z ekspertami branży lotniczej. Jeżeli marzysz o rozmowie z pilotem, kosmonautą czy inżynierem, ta impreza jest dla Ciebie!

Kto może wziąć udział?

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich: od dzieci po dorosłych, od laików po specjalistów. Ciekawość świata i zamiłowanie do nauki to jedyne, co potrzebujesz.

Jak się zapisać?

Pierwszy raz w historii wydarzenia wprowadzono obowiązek rejestracji dla uczestników. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo oraz ze względu na aktualną sytuację geopolityczną. Formularze rejestracyjne dostępne są online — dla indywidualnych uczestników oraz dla mediów. Proces jest prosty i intuicyjny, a po rejestracji uczestnik otrzymuje kod QR, który uprawnia do wejścia.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Podkreślmy, że obowiązek rejestracji wiąże się też z dodatkowymi środkami bezpieczeństwa, takimi jak kontrola ochrony na wejściu czy okazanie dokumentu tożsamości. Wszystko to w ramach ogólnopolskiego alertu BRAVO. Pełen regulamin oraz lista przedmiotów zabronionych dostępne są na stronie wydarzenia.

Gdzie i kiedy?

Zaznaczcie w kalendarzach: 6 października 2023 roku, w godzinach od 17:00 do 23:00. Miejsce wydarzenia to Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa przy al. Krakowskiej 110/114 w Warszawie.

Nie przegapcie tej okazji do zanurzenia się w fascynujący świat lotnictwa i kosmosu!

Dodaj komentarz