fbpx

Chłopczyk zgubił kasztany. Zachwycająca reakcja nastolatków

Czasem, w ciągu dnia, natykamy się na drobne sytuacje, które mogą rozjaśnić nam dzień. Jednym z takich momentów stało się niedawne zdarzenie, które zyskało ogromną popularność w mediach społecznościowych.

Bohaterem wydarzenia został mały chłopczyk i kilka zgubionych kasztanów. Kiedy maluchowi przy przejściu dla pieszych przypadkowo wypadły z reklamówki wcześniej zebrane kasztany, mogłoby się wydawać, że to błahe zdarzenie. Jednak dla niego te jesiennie skarby miały ogromne znaczenie. Zanim zdążył się zorientować, co zrobić, na pomoc przyszli mu starsi koledzy.

Młodzież często jest krytykowana za brak empatii czy za to, że są zbyt przywiązani do technologii. Jednak to nagranie stanowi świadectwo, że wartości takie jak współczucie czy solidarność są wciąż żywe i obecne wśród nastolatków. Zamiast ignorować małego chłopca czy śmiać się z niego, postanowili mu pomóc. Wspólnie z nim schylili się, aby zebrać kasztany.

Nie jest zaskoczeniem, że nagranie w krótkim czasie stało się hitem w sieci. Internauci chwalili nastolatków za ich gest, a komentarze pełne były pozytywnych emocji: “Aż miło popatrzeć”, “To się nazywa normalność” czy “Mało już takiej młodzieży”.

Dodaj komentarz