fbpx

Rekordowe zwycięstwo w „Jeden z dziesięciu”. Pan Artur odpowiedział na wszystkie pytania

W środowym odcinku popularnego teleturnieju „Jeden z dziesięciu” widzowie byli świadkami niezwykłego wydarzenia. Artur Baranowski, ekonomista z małej miejscowości Śliwniki w województwie wielkopolskim, osiągnął historyczny sukces, zdobywając rekordową liczbę 803 punktów w finale.

W emocjonującej finale, Baranowski wykazał się niezwykłą wiedzą, odpowiadając prawidłowo na wszystkie 40 pytań. Jego imponująca zdolność koncentracji i wiedza przyniosły mu 773 punkty za odpowiedzi i dodatkowe 30 punktów za zachowane szanse. Tym samym, Baranowski stał się zwycięzcą 19. odcinka bieżącej, 140. edycji programu.

Prowadzący program, Tadeusz Sznuk, komentując osiągnięcie Baranowskiego, zauważył z uśmiechem, że inni uczestnicy mogli odczuwać nudę w obliczu jego dominującej gry. Wynik Baranowskiego ustanawia nowy, wysoki standard w teleturnieju, znacząco przewyższając dotychczasowego lidera tej serii, Daniela Szymańskiego, który zdobył 272 punkty.

Sznuk wyraził swoje gratulacje dla Baranowskiego, nazywając jego osiągnięcie rekordem programu. Reakcje w mediach społecznościowych były równie entuzjastyczne. Użytkownicy Facebooka szybko podzielili się swoim podziwem i gratulacjami. Komentarze były pełne uznania: „Historia napisała się na naszych oczach”, „Niemożliwe stało się możliwe”, czy „Rekord wszech czasów”.

„Jeden z dziesięciu” to teleturniej emitowany od 3 czerwca 1994 roku, z Tadeuszem Sznukiem jako niezmiennym prowadzącym. W każdym odcinku rywalizuje ze sobą dziesięciu graczy, rozpoczynając grę z trzema szansami. Uczestnicy tracą szanse za nieodpowiedzenie na pytanie w ciągu trzech sekund lub udzielenie błędnej odpowiedzi. Kluczowe jest zawsze pierwsze pełne i poprawne odpowiedzenie na pytanie.

Dodaj komentarz