fbpx

Motocykliści o Wielkich Sercach zapraszają na paradę MotoMikołajów!

Grupa „Motocykliści o Wielkich Sercach” zaprasza entuzjastów jednośladów na paradę i aktywny udział w wydarzeniu skierowanym do dzieci z domów dziecka oraz świetlic środowiskowych. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 9 grudnia bieżącego roku w Szczecinie.

Zbiórka uczestników rozpocznie się na Wałach Chrobrego o 13:30, a sam korowód motocyklowy wystartuje o 14:00. Ustawienie pojazdów rozpocznie się od terenów należących do Wydziału Morskiego Politechniki. Czoło parady będzie stanowił radiowóz, a za nim ustawią się kolejno pojazdy: trajki, cabriolet z postacią Mikołaja, motocykle, pickup również z Mikołajem, quady, pojazdy WOPR, reprezentanci Klasycznego Szczecina, grupa Militarni, Amcary, straż pożarna, karetki, dzieci w autokarach, a na końcu kolejny radiowóz.

Trasa przejazdu będzie prowadzić przez Wały Chrobrego, ul. Małopolską, plac Żołnierza Polskiego, pl. Rodła, pl. Grunwaldzki, pl. Szarych Szeregów, al. Wojska Polskiego, rondo Olszewskiego, aż do Arkonki.

Z powodu tego wydarzenia, znanego jako Parada Motomikołaje, 9 grudnia między 13:30 a 14:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na wyznaczonej trasie.

Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji dla dzieci na Arkonce, w tym możliwość przejażdżki motocyklem, co stanowi główny punkt imprezy dedykowanej dzieciom z domów dziecka i świetlic środowiskowych.

Dodaj komentarz