fbpx

Kot który w trakcie powodzi w Dubaju dzielnie trzymał się drzwi został uratowany

Na nagraniu zamieszczonym na platformie X, można zobaczyć czarno-białego kota trzymającego się klamki samochodowej, próbując się utrzymać na wodzie, podczas powodzi.

Przemoczony kot trzymał się klamki samochodowej, podczas powodzi, która niespodziewania nawiedziła Dubaj. Na ratunek ruszył mu policjant, który przepływał obok na pontonie. Przerażony kot początkowo kurczowo trzymał się samochodu, nie zdając sobie sprawy, że jest ratowany.

Wreszcie, kot puszcza klamkę, a policjant kładzie go w łodzi i odpływają dalej, podczas gdy kot z ciekawością obserwuje otaczającą ich wodę. Wielu miłośników zwierząt wyraziło swoje emocje w komentarzach pod wideo.

„Trudno sobie wyobrazić, jak długo to biedne zwierzę musiało trzymać się klamki podczas tej wielkiej powodzi” – napisał jeden z internautów. „Kotek musiał być niewyobrażalnie wyczerpany. Dzięki, że go uratowałeś!” – dodał kolejny. Komentujący podziwiali także moment, gdy kot zdaje sobie sprawę, że człowiek stara się mu pomóc.

„W Dubaju każde życie ma znaczenie” – napisało Dubai Media Office na platformie X, udostępniając wideo z akcji ratunkowej.

Dodaj komentarz