fbpx

Filip Chajzer pomógł myć samochody na myjni, w której brakuje pracowników, od właścicieli luksusowych aut oczekuje wpłat na cele charytatywne

„Kiedyś miałam mieszane uczucia co do Pana osoby, ale teraz Pana uwielbiam. Świetny z Pana człowiek” – to tylko jeden z wielu komentarzy pod najnowszym wpisem Filipa Chajzera na Facebooku. Zaroiło się od nich błyskawicznie, bo tym, co zrobił, dziennikarz podbił serca wielu osób.

Chajzer krótko opisał wydarzenie ze swojego życia:

 

„Przyjeżdżam dzisiaj uświnionym Tiguanem do mojej zaprzyjaźnionej myjni w Konstancinie. Co słyszę od właściciela? – Filip, tym razem myjesz sam bo nie mam ludzi do roboty… Ok, umyłem swój i z rozpędu 3 kolejne. Chcielibyście widzieć miny tych ludzi ;))) na koniec jeszcze detaling Porsze i Bentleja. Fury luksusowe, więc moją luksusową wypłatę proszę przelać na konto Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej – 50 1750 0012 0000 0000 3760 9692 Raiffeisen Bank Polski, w tytule „Zbiórka dla Powstańców 2017″. Sprawdzę! 😉 a jak by ktoś szukał roboty to można już mnie zmienić w Myjnia Nova ;)))”

 

Ponieważ auta, które umył, to pojazdy luksusowe, Chajzer liczy na pokaźną wpłatę. Ale nie na swoje konto, lecz na rachunek Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej z dopiskiem „Zbiórka dla Powstańców 2017”.

To nie pierwszy raz, gdy dziennikarz TVN zawstydza swoją akcją tzw. „prawdziwych patriotów”. Zbiórkę na rzecz Powstańców Warszawskich zainicjował przed rokiem. Tłumaczył wówczas, że patriotyczna bluza z nadrukiem „Polski Walczącej” to wydatek ok. 100 zł i przeznaczenie tej sumy na pomoc starszym Powstańcom, żyjącym nierzadko w ubóstwie, byłoby bardziej patriotycznym gestem niż jej kupno.

Źródło: facebook

Dodaj komentarz