fbpx

Natura samotnika czy dusza towarzystwa? Co widzisz na obrazku?

Trudno jest walczyć własną naturą. Jedni wolą obracać się wśród ludzi, inni wybierają samotność, co może w wielu sytuacjach pomóc, ale tez skomplikować relacje z bliskimi. Dzięki psychologicznym testom obrazkowym można dowiedzieć się czegoś o tym, co siedzi głęboko w naszej podświadomości. Dziś możecie sprawdzić, czy po drodze nam z licznym towarzystwem, czy też wolimy wsłuchiwać się w siebie.
Sprawdź, czy masz naturę samotnika

Spójrz na poniższy obrazek. Zrób to szybko i intuicyjnie wybierz to, co dostrzegasz jako pierwsze. Nie przyglądaj się ilustracji zbyt długo, po prostu daj się poprowadzić pierwszemu wrażeniu.


Interpretacja

Jeśli najpierw w oczy rzuciła ci się para widoczna na dole rysunku, oznacza to, że jesteś towarzyski i lubisz innych ludzi. Dbasz o osoby, które są dla ciebie ważne i jesteś w stanie dla nich zrobić naprawdę wiele. A przede wszystkim starasz się być z nimi w kontakcie.

Jeśli najpierw zauważyłeś/aś niemowlę wyciągające rączkę, to znak, że masz naturę samotnika. Twoja strefa komfortu to twoja samotność. Ona daje ci siłę i poczucie bezpieczeństwa. Zdarza się jednak, że masz wrzuty sumienia w stosunku do bliskich, którzy chcieliby częściej spędzać z tobą czas.

Dodaj komentarz