fbpx

Sukces Polaka w Las Vegas

Adam Zdanowicz, światowej sławy twórca unikalnych rowerów, triumfował w Stanach Zjednoczonych. Na najważniejszym targu rowerów customowych w Las Vegas zdobył najwyższe wyróżnienie.

Informację o swoim sukcesie podzielił się na swoim profilu społecznościowym. To nie jest pierwszy raz, kiedy mieszkaniec Białegostoku zdobywa takie laury.

Adam Zdanowicz z główną nagrodą za swój rower na amerykańskiej wystawie

— Ponownie zdobyliśmy główną nagrodę w Las Vegas na najważniejszej wystawie rowerów customowych na świecie! Przyleciałem na wystawę OBC CruiserCon z następcą złotego roweru – Pustynną Falą. Nikt jeszcze nie widział ramy przechodzącej przez koła, a na pewno nie ze stali nierdzewnej. Więcej o rowerze opowiem gdy opadną emocje, bo przeżywam jeszcze wyróżnienie, które otrzymałem tydzień temu za całokształt twórczości! To niesamowite dzieło stworzył zespół MAD Bicycles, wybitni studenci z Fundacja MAD oraz firma Kotniz, dzięki której wykonaliśmy tak kosmiczną konstrukcję. Partnerami tego sukcesu są Województwo Podlaskie i Miasto Białystok. Jedna wystawa, dwie wielkie nagrody! Dziękuję! Szczegóły niebawem! — napisał Adam Zdanowicz.

Adam Zdanowicz to białostoczanin zakręcony na punkcie rowerów. Robi rowery dla indywidualistów. Tak było, gdy stawiał pierwsze kroki w biznesie, gdy studiował jeszcze na Politechnice Białostockiej. Tak jest i dziś, gdy już sam nie tnie blachy, nie lutuje, nie wkręca śrubek, nie wygina rur, tylko zajmuje się tym, co najbardziej lubi. Rozmawia z człowiekiem, słucha, jakie ten ma oczekiwania, czasem coś podpowiada.

 

Dodaj komentarz