fbpx

Pilot PLL LOT oświadczył się stewardessie na pokładzie samolotu

Filmik udostępniony przez PLL LOT na Facebooku szybko zyskał popularność w sieci. Wideo dokumentuje jeden z najbardziej doniosłych momentów w życiu pilota – oświadczył się on na pokładzie samolotu. Pan Konrad swoją przyszłą żonę spotkał podczas lotu z Warszawy do Krakowa, a pierścionek zaręczynowy wręczył jej 1,5 roku później na tej samej trasie.

Krótki klip opublikowany przez PLL LOT odsłania wzruszającą historię miłości pary, która właśnie się zaręczyła. — Jestem kapitanem na flocie Embraera i dzisiaj planuję się oświadczyć mojej wybrance. Oboje jesteśmy latający i poznaliśmy się w samolocie, w czasie lotu do Krakowa. Dzisiaj, właśnie w trakcie lotu do Krakowa chciałbym się świadczyć — mówi na wideo pan Konrad, zanim zada swojej ukochanej to wyjątkowe pytanie.

Zaręczyny w przestworzach

Wideo pokazuje, jak kapitan samolotu, wyraźnie poruszony, wita pasażerów, a następnie zwraca się do swojej partnerki. — Dzisiaj na pokładzie tego samolotu jest bardzo ważna dla mnie osoba. Mam nadzieję, że się niczego nie spodziewała. Proszę państwa, 1,5 roku temu w tej pracy poznałem najcudowniejszą osobę, która totalnie odmieniła moje życie. Jesteś dla mnie największym skarbem, największym spełnieniem marzeń — powiedział pan Konrad ze łzami w oczach, wyciągając kwiaty i pierścionek.

Podczas gdy pasażerowie oklaskiwali, stewardessa, pani Paula, zaskoczona, odpowiedziała długo oczekiwane „tak”. Musiała przejść przez cały samolot do swojego przyszłego męża, również ze łzami szczęścia.

Pod filmem szybko pojawiły się liczne gratulacje dla przyszłej pary młodej. My także dołączamy do życzeń!

 

Dodaj komentarz