fbpx

Jak śledzić kogoś w Mapach Google

Wszyscy korzystaliśmy z Map Google w pewnym momencie podczas nawigacji po nieznanych trasach za pomocą naszych pojazdów. Od czasu jej uruchomienia w 2005 roku, ta internetowa platforma mapowa była używana przez miliony użytkowników do uzyskiwania dokładnych lokalizacji miast, restauracji, parków i nie tylko. W tym artykule omówimy, jak dyskretnie śledzić kogoś w Mapach Google.

Czy można zlokalizować czyjś telefon za pomocą Map Google?

Krótka odpowiedź brzmi: tak. Możliwe jest wyświetlenie lokalizacji innej osoby w Mapach Google – ale jest pewien haczyk. Udostępnianie lokalizacji musi być najpierw włączone na urządzeniu docelowym. Oczywiście musisz uzyskać fizyczny dostęp do tego urządzenia, aby włączyć to ustawienie. Możesz poczekać, aż ukochana osoba się rozproszy, chwycić telefon i aktywować uprawnienia do lokalizacji, nie dając się złapać.

Niestety, ta metoda jest dość ryzykowna, ponieważ łatwo jest zostać przyłapanym na przeglądaniu urządzenia. Lepszą alternatywą byłoby zainstalowanie specjalnej aplikacji śledzącej na telefonie. Takie oprogramowanie pozwala użytkownikom monitorować korzystanie ze smartfonów, śledzić ich lokalizację, przeglądać zapisane pliki multimedialne i nie tylko, a do tego potrzebna jest wiedza jak wejść komuś na telefon przez wifi.

Najlepsze metody śledzenia kogoś w Mapach Google

Jak więc śledzić kogoś w Mapach Google bez jego wiedzy? Istnieje wiele metod, które mogą pomóc w osiągnięciu tego celu. Omówmy najlepsze sposoby monitorowania znajomych i bliskich w Mapach Google.

Phonsee – aplikacja innej firmy zapewniająca najdokładniejsze śledzenie

Phonsee to genialna aplikacja monitorująca, która jest wyposażona w kilka potężnych funkcji nadzorczych dla rodziców, pracodawców i małżeństw. Jeśli zastanawiasz się, jak zobaczyć czyjąś lokalizację w Mapach Google, to jest ona uważana za najlepsze rozwiązanie do śledzenia lokalizacji na rynku.

Ta aplikacja jest wyposażona w zaawansowany moduł śledzenia telefonu GPS, który zapewnia dokładne szczegóły lokalizacji urządzenia docelowego. Oprócz przeglądania dokładnych współrzędnych i adresu w czasie rzeczywistym, możesz z łatwością zobaczyć historię lokalizacji ukochanej osoby.

Możesz ustawić wirtualne granice na mapie i otrzymywać natychmiastowe powiadomienia za każdym razem, gdy wejdą lub opuszczą te geo-ogrodzenia. Phonsee umożliwia również śledzenie mediów społecznościowych, przeglądanie rejestru połączeń, monitorowanie historii przeglądarki, keylogging i inne przydatne funkcje.

Jak zainstalować Phonsee:

 1. Odwiedź stronę https://phonsee.com/ w przeglądarce komputera.
 2. Utwórz konto przy użyciu prawidłowego adresu e-mail.
 3. Wybierz preferowany plan subskrypcji i dokonaj płatności.
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami wysłanymi na Twój adres e-mail w celu ostatecznej konfiguracji.
 5. Zainstaluj Phonsee na urządzeniu docelowym i zacznij śledzić ukochaną osobę w czasie rzeczywistym.

Aplikacja jest kompatybilna zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS. Ponadto, działa ona w trybie ukrycia, aby nie wzbudzać żadnych podejrzeń.

Jak śledzić kogoś w Mapach Google

Czy wiesz, że możesz śledzić kogoś za pomocą Google Maps? Ta aplikacja ma wbudowane funkcje śledzenia lokalizacji, które pozwalają użytkownikom dokładnie określić miejsce pobytu innej osoby za pomocą zaawansowanej technologii GPS. Omówmy kilka sposobów na śledzenie czyjejś lokalizacji w Mapach Google.

Udostępnianie lokalizacji

Mapy Google zostały zaprojektowane z funkcją udostępniania lokalizacji, którą można włączyć, aby uzyskać lokalizację innej osoby. Aby to rozwiązanie działało, muszą być spełnione następujące warunki:

 1. a) Aplikacja Mapy Google powinna być zainstalowana na urządzeniu docelowym.
 2. b) Usługi lokalizacyjne powinny być włączone.
 3. c) Zezwolenie użytkownika musi zostać udzielone.
 4. d) Połączenie internetowe musi być stabilne.

Oto przewodnik krok po kroku, jak korzystać z Udostępniania lokalizacji:

 1. Uruchom Mapy Google i kliknij “Profil”, a następnie wybierz Ustawienia > Udostępnianie lokalizacji.
 2. Wybierz zdjęcie profilowe osoby, którą chcesz śledzić.
 3. Po wybraniu opcji “Udostępnianie lokalizacji” na czytelnej mapie wyświetlona zostanie lokalizacja w czasie rzeczywistym każdej osoby, która udostępnia Ci swoją lokalizację.
 4. Możesz wyzerować lokalizację swojego dziecka, dotykając jego zdjęcia profilowego w dolnej części ekranu.
 5. Alternatywnie, możesz kliknąć “Poproś”, aby wysłać komuś konkretną prośbę o udostępnienie lokalizacji.

Niestety, Google wyśle właścicielowi urządzenia powiadomienie, że je śledzisz. Ustawienia udostępniania lokalizacji również muszą być aktywowane, aby ta metoda działała.

Wyszukiwarka lokalizacji w Mapach Google

Nauczenie się, jak śledzić kogoś w Mapach Google bez jego wiedzy, może pomóc ci śledzić jego ruchy w ciągu dnia. Mapy Google są wyposażone w intuicyjną wyszukiwarkę lokalizacji, która pozwala z łatwością wyświetlić dokładną lokalizację danej osoby. Oto jak z niej korzystać:

 1. Otwórz Mapy Google na komputerze, urządzeniu z systemem Android lub iOS.
 2. Zaloguj się za pomocą poświadczeń Google i zakończ konfigurację aplikacji.
 3. Znajdź pasek wyszukiwania w górnej części strony. Wpisz nazwę lub adres miejsca, które chcesz zlokalizować.
 4. Mapy Google zapewnią szczegółowe wskazówki dotyczące trasy, które pomogą Ci znaleźć lokalizację ukochanej osoby.

Niestety, ta technika oferuje tylko najlepszą trasę do wcześniej określonego miejsca. Jeśli nie masz pewności co do obecnego miasta ukochanej osoby, nie będzie to zbyt pomocne.

Podsumowanie

Nauczenie się, jak śledzić kogoś w Mapach Google, może pomóc rodzicom obserwować ruchy ich dzieci, dając im tak bardzo potrzebny spokój ducha. Nie musisz ciągle nękać ich telefonami i wiadomościami tekstowymi z pytaniem o ich miejsce pobytu. Po wypróbowaniu rozwiązań omówionych powyżej, stwierdziliśmy, że Phonsee jest obecnie najlepszą i najdokładniejszą aplikacją do śledzenia.

Dodaj komentarz