fbpx

Twój dom (lub mieszkanie) jest dosłownym przedłużeniem ciebie

Twój dom jest dosłownym przedłużeniem ciebie. Każdy pokój czy piętro i pojawiające się w nich problemy obrazują jakąś część ciebie. One reprezentują różne poziomy w tobie, części twojego życia i twój wewnętrzny krajobraz. Każda rzecz coś symbolizuje i będzie porozumiewać się z tobą przez pojawienie się określonych sytuacji, które potrzebują, aby się nimi zająć.
Jeżeli istnieją kłopoty na podstawowym poziomie „obsługi” twojego życia, będziesz doświadczał problemów z fundamentem. Jeśli dotyczy to jakiegoś działania, odbije się na głównej części domu. Problemy wynikające z umysłu, nastawienia, przekonań czy myśli ujawnią się jako sprawy związane z sufitem, dachem, poddaszem lub strychem. Wszystko co dzieje się z instalacją wodno-kanalizacyjną dotyczy kwestii emocjonalnych. Twój dom jest twoim – większym niż fizyczne – ciałem, w którym mieszkasz. To bardzo bliskie rozszerzenie i odzwierciedlenie ciebie. Tutaj informacje zaczną pojawiać się dużo wcześniej, nim przejawią się w ciele fizycznym.
Dom jest jednym z twoich fizycznych ciał na zewnątrz ciała ludzkiego, którego używa doświadczenie, aby kierować i pokazywać ci twoje blokady. Problemy, które niesiemy w sobie będą się przejawiać, ponieważ zawsze jesteśmy otoczeni Miłością. Istota, którą jesteś kocha cię tak bardzo, że wysyła ci wiadomości z wyprzedzeniem. Twój dom jest tobą, na zewnątrz ciebie.

mieszkanie_3_pokoje_pokoj_dziecka
Jeżeli ignorujesz te wiadomości, one będą zbliżać się do ciebie coraz bardziej, przechodząc poprzez wszystkie te rzeczy, którymi jesteś w świecie zewnętrznym. Na przykład, będziesz otrzymywał informację poprzez swoje miejsce pracy, samochód, dom, meble, urządzenia gospodarstwa domowego, ubrania, aż w końcu dotknie ona twojego ciała. A jeśli spojrzysz wstecz, zobaczysz, że to też ma swój wzorzec. Będzie ujawniać się w tych samych obszarach w każdym miejscu.
Przykładowo, jeżeli zbliżam się do doświadczenia dużej przemiany, sufit może zacząć przeciekać. Jeśli straciłam równowagę za dużo pracując, pojawią się mrówki.
Istnieje konkretny język, którym mówi do ciebie twój dom i jesteś w stanie go odczytać i zrozumieć. Dlaczego? Ponieważ twój dom ciebie zna, oddycha z tobą, czuje twoją energię. Odbiera twoją energię i pokazuje jej blokady, żeby ci pomóc. Twój dom pomoże ci skupić się na tym, co będziesz potrzebował wkrótce uzdrowić lub zintegrować

Historia Jose i Moniki
Moi przyjaciele, Jose i Monika od kilku lat myśleli o przeprowadzce. W końcu postanowili wystawić swój dom na sprzedaż. Po latach wyzwań i kłopotów małżeńskich, zdecydowali, że chcą zacząć wszystko od nowa. Każde z nich wykonało dużo pracy wewnętrznej dla własnego rozwoju oraz po to, aby zbudować zdrowszy, mniej współzależny związek.
Parę razy oglądano ich dom, ale nikt nie zainteresował się nim na poważnie. Po jakimś czasie ich agent nieruchomości postanowił urządzić „dzień otwartego domu”, na który zaprosił innych agentów z miasta.
W wieczór poprzedzający to spotkanie, Jose i Monika usłyszeli głośny dźwięk pękania i nagle, ni stąd ni zowąd, spod jednej z listew przypodłogowych na głównym poziomie ich dwupiętrowego domu zaczęła wyciekać woda. Jose popędził na górę, aby zobaczyć skąd bierze się przeciek, a Monika zbiegła do piwnicy, żeby sprawdzić czy i na dole coś się przelewa.

referencje
Jose nie znalazł żadnego śladu przecieku ani uszkodzenia, natomiast w piwnicy Monika zobaczyła, że przez wszystkie oprawy oświetleniowe wlewa się woda. Suterena była zalana. Małżonkowie nie mogli znaleźć źródła wycieku wody, żeby go zabezpieczyć, więc natychmiast zadzwonili po hydraulika.
„Przypadkowo” znalazłam się u nich w samym środku tego zamieszania. Przywiozłam parę rzeczy, które chcieli pożyczyć na „dzień otwarty”. Monika była zdruzgotana. Gdy opowiadała mi co się stało, nadjechał hydraulik i szybko zamknął główny zawór wody. Mimo to, piwnica została całkowicie zalana. Dziewczyna panikowała, ponieważ nie było możliwości, żeby odwołać jutrzejsze spotkanie. Agent nieruchomości zasugerował, żeby oddzielili piwnicę taśmą.
Kiedy usiadłyśmy, Monika powiedziała – To znak. To bardzo źle. Jak to się mogło stać?
Co jest źle? – spytałam.
Piwnica jest zalana. Gdzieś w jakiejś ścianie jest pęknięta rura. Jak to może być dobrze? To oznacza kolejne wydatki.
Monika, pozwól, że powiem ci jak ja widzę. Przez ostatnie lata OBYDWOJE z Jose zrobiliście niesamowitą ilość wewnętrznej pracy. Jesteście gotowi, żeby się wyprowadzić. Twój dom pokazuje ci, że wasz fundament jest już czysty. Zalało wam piwnicę. Cała woda spłynęła z góry, co oznacza, że uzdrowiliście swoją świadomość i teraz obfitość będzie płynąć do waszego życia. Nic tu nie jest złe. We wszechświecie istnieje tylko dobro, o ile zechcesz to dostrzec. Jednak, jeśli chcesz patrzeć na to negatywnie, zahamujesz obfitość, która właśnie ma się pojawić.
Monika spojrzała na mnie zupełnie zmieszana – Naprawdę w to wierzysz?
Zaufaj mi. Spróbuj popatrzeć w ten sposób, że to wszystko jest dobre. Bądź wdzięczna, że Wszechświat zalał was obfitością i sprawdź co wypłynie z tej wdzięczności.
Kilka dni później, przyjaciółka przyjechała do mnie z pożyczonymi rzeczami.
– Nie uwierzysz co się stało. No, a właściwie, to uwierzysz. Mieliśmy ten „dzień otwartego domu” i przyszło ponad dwudziestu agentów nieruchomości. Jeden z nich przyprowadził ze sobą klientkę. Okazuje się, że chce kupić nasz dom. Byli nawet w piwnicy, widzieli te wszystkie włączone dmuchawy, ale ta kobieta i tak się zdecydowała. Miałaś rację. To był dobry znak! Dziękuję, że pomogłaś mi to zobaczyć.

Fragment pochodzi z książki Simran Singh – Rozmowy z Wszechświatem: wszystko co nas otacza, nieustannie do nas przemawia (Wydawnictwo Biały Wiatr, www.bialywiatr.com 2015)

20393_949368821760648_2023312907742260868_n

Dodaj komentarz