fbpx

Arat Hosseini – dwuletni gimnastyk podbija Internet

Mały Irańczyk o imieniu Arat stał się gwiazdą Internetu, od kiedy rodzice zaczęli wrzucać na Instagram zdjęcia przedstawiające jego widowiskowe ewolucje gimnastyczne. Chłopiec ma zaledwie 2 lata, ćwiczy, od kiedy skończył… 9 miesięcy.

Jego konto na Instagramie śledzi już ponad 18 tys. internautów. Trudno się dziwić ewolucje małego Arata zachwycają. Maluch bawi się w najlepsze i z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej sprawny fizycznie.

Jak w rozmowie z „Daily Mail” przyznają jego rodzice, Arat zaczął ćwiczyć sam z siebie, nikt go do niczego nie namawiał. „Pewnego dnia po powrocie z pracy podszedłem do synka i jak zwykle dałem mu palec, żeby się na nim podciągnął i wstał. Tymczasem on go chwycił i bardzo powoli unosił się tak długo, aż nie oderwał stópek od ziemi” – wspomina Mohamad Hosseini.

Mały sportowiec nie ma jeszcze trenera, ćwiczy sam i to niezbyt długo – gimnastyka interesuje go średnio przez 20 minut dziennie, potem zaczyna się bawić jak każdy inny chłopiec w jego wieku. Wszystko wskazuje na to, że o Aracie Hosseinim świat jeszcze nie raz usłyszy, szczególnie przy okazji igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata gimnastyce sportowej.

2

maly_gimnastyk_8

maly_gimnastyk_3

6

5

4 3

Źródło: dailymail.co.uk,

Dodaj komentarz