fbpx

Jason Momoa ogolił się po raz pierwszy od 2012 r., aby zwrócić uwagę na ochronę środowiska

Gwiazdor znany z takich produkcji jak “Aquaman” czy “Gra o Tron” nakręcił krótki film w lokalizacji gdzie powstaje nowa adaptacja powieści “Dune”.

“Żegnaj Drogo. Żegnaj Arthurze Curry” – powiedział Jason Momoa w nowym, zaskakującym nagraniu, promującym ponowne wykorzystywanie nadających się do recyklingu aluminiowych puszek oraz plastikowych butelek.

Aby podkreślić swoje przesłanie, skierowane do konsumentów oraz korporacji, aktor podczas filmu ogolił swoja okazałą brodę, którą zapuszczał od 2012 roku.

“Zrobiłem to aby zwrócić uwagę i uświadomić wam, że tworzywa sztuczne zabijają naszą planetę” – powiedziała Momoa, trzymając w ręku golarkę.

“Odetnę tę bestię, nadszedł czas na zmianę” – napisała Momoa pod filmem zamieszczonym na Instagramie. “Zmiana na lepsze…. dla moich dzieci, twoich dzieci, świata. Zainicjujmy pozytywną zmianę dla zdrowia naszej planety. Oczyśćmy nasze oceany, naszą ziemię. Dołącz do mnie w tej podróży. Przejdźmy na aluminium nadające się do recyklingu”.

Na filmie widać Jasona Mamoe spacerującego po piasku i skałach w miejscu pełnym śmieci. Lokalizacja znajduje się prawdopodobnie w Jordanii, gdzie aktualnie odbywają się zdjęcia do filmu “Dune”. Poniżej widać, jak zmienił się wygląd aktora, po zgoleniu charakterystycznej brody.

Źródło: good-news.center

 

Dodaj komentarz