fbpx

O czym rozmawiał dzik z jeleniem? Nagranie z lasu rozbawiło internautów

Miłośnicy przyrody chętnie oglądają relacje z lasu. Ostatnio w sieci pojawiło się zaskakujące nagranie, na którym widać spotkanie jelenia z dzikiem. Zabawne wideo sprawiło, że ludzie zaczęli zastanawiać się, o czym te zwierzęta mogłyby rozmawiać?
Niecodzienne spotkanie w lesie

Pewnego dnia na jednej z leśnych ścieżek spotkał się dzik z jeleniem. Zwierzęta sprawiają wrażenie, jakby o czymś rozmawiały. Po chwili dzik odchodzi. Sytuacja została zarejestrowana przez leśną kamerę i opublikowana w mediach społecznościowych, na profilu Fotopułapki – Trail Cameras. Nagranie cieszy się dużo popularnością wśród internautów. Takie ujęcia udaje się zarejestrować niezwykle rzadko.

O czym rozmawia dzik z jeleniem?

Wideo zarejestrowane przez użytkownika Instagrama o nazwie luigistambene wzbudziło duże zainteresowanie wśród polskich internautów. Nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda krótkie spotkanie dzikich mieszkańców lasu, rozbawiło wiele osób. Niektórzy internauci postanowili poszukać odpowiedzi na pytanie autora publikacji z dzikiem i jeleniem w rolach głównych:

Jak myślicie, o czym rozmawiają?

“Dzik pyta jelenia, która mu takie rogi przyprawiła 😜“,

– No i gdzie ten żubr? – Spóźnia się jak zawsze”,

“Omawiają sprawy państwowe lasu😉“,

Stary nie teraz bo psy w krzakach siedzą i nagrywają nas, spotkamy się jutro u zająca, dobra dziku 😆🙏” – komentowali internauci.

.

 

One thought on “O czym rozmawiał dzik z jeleniem? Nagranie z lasu rozbawiło internautów

  • 29 grudnia 2022 at 18:03
    Permalink

    chcieli się umówić na piwo,ale szybko sie zorientowali, że żony nie wypuszczą, więc sie rozeszli…

    Reply

Dodaj komentarz